Życzenia z okazji nowego roku szkolnego

1
496

W imieniu wszystkich członków Zarządu, Przewodniczącej Rady, a także wszystkich Radnych Powiatu Lwóweckiego, Pan Daniel Koko Starosta Lwówecki składa najserdeczniejsze życzenia z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego.

 

 

Panie, Panowie Dyrektorzy, Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Oświaty, Drodzy Uczniowie:

Bardzo żałuję, że nie możemy tak, jak zawsze naturalnie spotkać się na uroczystościach rozpoczynających nowy rok szkolny, ale niestety, sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju nie pozwala nam na takie spotkania, dlatego za pośrednictwem portalu Lwówecki.info a także mediów społecznościowych chciałbym w imieniu wszystkich członków Zarządu, Przewodniczącej Rady, a także wszystkich Radnych Powiatu Lwóweckiego złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego.

Dyrektorom, nauczycielom, pracownikom oświaty życzymy wytrwałości, ale i satysfakcji i radości z wykonywanego zawodu, a także wielu sukcesów zawodowych.

Szanowni Państwo przede wszystkim życzymy Wam spokojnej i bezpiecznej pracy. Zdajemy sobie sprawę i wiemy, jak wielka odpowiedzialność ciąży na Was w sytuacji w jakiej znaleźliśmy się, dlatego pamiętajcie, że na miarę naszych możliwości zawsze możecie liczyć na naszą pomoc i nasze wsparcie.

Drodzy uczniowie wszystkich szkół w powiecie lwóweckim i podstawowych, ale także i ponadpodstawowych. Chciałbym się zwrócić do Was z apelem i gorącą prośbą. Rozpoczynacie ten rok szkolny w bardzo trudnych warunkach, w warunkach, w których jesteśmy od już dłuższego czasu. Drodzy uczniowie, pamiętajcie, że wszystkie obostrzenia i restrykcje są bardzo ważne, ale chciałbym Was prosić, żebyście to Wy też sami zadbali o własne bezpieczeństwo, o bezpieczeństwo koleżanek, kolegów i najbliższego otoczenia.

Proszę Was bardzo o stosowanie się do wszystkich regulaminów i wytycznych występujących w Waszych szkołach. Bardzo proszę dbajcie o higienę, szczególnie o częste mycie i dezynfekcję rąk. Ale chcielibyśmy także Wam życzyć wspaniałych wyników w nauce w tym nowym roku szkolnym. Przede wszystkim promocji do następnej klasy najlepiej z wyróżnieniem. A dla wszystkich przeszłorocznych maturzystów życzymy pomyślnie zdanego egzaminu dojrzałości i dostania się na wymarzone studia.

Rodzicom i opiekunom życzymy cierpliwości, wytrwałości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia, ale także owocnej współpracy z dyrektorami nauczycielami i pracownikami oświaty.

Szanowni Państwo, na koniec życzę wszystkim Państwu a także i sobie, żebyśmy wrócili do normalnych czasów, normalnej pracy, normalnej nauki takiej, jaką mieliśmy przed wybuchem pandemii.

Życzę wszystkim dużo zdrowia, samych sukcesów i wszystkiego dobrego.

 

Daniel Koko Starosta Lwówecki

 

1 KOMENTARZ

  1. Zasadnicze pytanie do władz powiatu a i gminy! Czy zamierzacie państwo wzorem innych władz samorządowych w Polsce zorganizować szczepienia seniorów przeciw wirusowi grypy.Nie idzie tu o refinansowanie szczepionki chociaż byłoby dobre ale o sprawy logistyczne. Wiadomo,że seniorów w gminie jest bardzo dużo a wiemy też,ze przychodnie są nieczynne tylko zdalnie przez telefon leczy się pacjentów (???) więc jak to zrobicie logistycznie wiedząc,że przychodnie do szczepień odpadają.Czy to na stadionie pod namiotami,czy to podobnie jak z wymazami COVID,że podjeźdża się samochodem,czy za szczepionkami trzeba bedzie stać godzinami w deszczu przy aptekach?Dlaczego nkt z władz na ten temat sie nie wypowiada.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here