Lwówek Śląski: Kolejny mistrz parkowania

14
1788

I jak teraz wyjechać z podwórka? – pyta czytelnik, który przesyła do redakcji zdjęcie z wyjazdy z placu dla mieszkańców zlokalizowanego przy blokach na ulicy Malinowskiego w Lwówku Śląskim.

W szale przedświątecznych zakupów ktoś najwyraźniej zapomniał o podstawowych przepisach ruchu drogowego i zostawił samochód… blokując wyjazd z posesji.

Nie ma tygodnia, żeby na adres redakcji czy to e-mail, czy poprzez Messengera nie wpłynęło do nas zdjęcie pokazujące jaką „Sztuką” jest parkowanie w Lwówku Śląskim. Kierowcy dwoją się i troją, żeby zostawić auto jak najbliżej drzwi, jak najbliżej sklepu, na chodniku, na trawniku …. zapominają o innych uczestnikach ruchu drogowego.

14 KOMENTARZE

    • Zwróć uwagę że stoi na kopercie. Takiego samego półgłówka, takim samym białym busem widziałem dziś jak zastawił cały chodnik przy rondzie na Morcinka, od strony targu. Przypadek?

  1. Proszę zobaczyć na ulicę Kościelna od szpitala do baszty Lubanskiej. Tam to parkuja mistrzowie. Nie dość, że nie ma przejścia chodnikiem to i autem jest problem z przejazdem

  2. Oj, w naszym miasteczku jest to nagminne, niestety. Można mnożyć przykłady :parking na ul. Sienkiewicza, na parkingu obok Dakaru pół chodnika zajęte, obok kwiaciarni na ul. Orzeszkowej często gęsto parkują ns samym zakręcie, itp.itd.

    • To może polikwidujmy chodniki , zróbmy parkingi , bo jaśnie państwo nie mogą zaparkować !!! Zróbmy z miasta jeden wielki parking – będzie OK panie Henryku ? Bo przecież miasto nie jest dla ludzi – jest dla samochodów !

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here