Lwówek Śląski: Cennik opłat za korzystanie z basenu

25
8763
Otwarty basen miejski w Lwówku Śląskim

Wprawdzie basen w Lwówku Śląskim jeszcze nie jest czynny, ale znamy już cennik opłat za korzystanie z basenu miejskiego.

 

Ceny biletów wstępu na basen w Lwówku Śląskim

Bilet

cena brutto za dzień

cena brutto po godz. 16

normalny 10.00 zł 5,00 zł
ulgowy * 6.00 zł 3,00 zł
dzieci do lat 3 1.00 zł 0,50 zł

 

Ceny usług dodatkowych:

usługi dodatkowe

cena brutto za dzień

cena brutto po godz. 16

szafka depozytowa (dostępnych 50 szt.) 2,00 zł 1,00 zł
wynajem krzesełka
(dostępnych 50 szt)
7,00 zł 3,50 zł
wynajem leżaka
(dostępnych 50 szt.)
10,00 zł 5,00 zł

 

Kto może korzystać z biletów ulgowych?

*Osoby uprawnione do korzystania z biletów ulgowych:

 • dzieci w wieku 3 – 7 lat
 • dzieci i młodzież szkolna – za okazaniem legitymacji szkolnej
 • studenci do 25 roku życia – za okazaniem legitymacji studenckiej
 • emeryci i renciści – za okazaniem legitymacji emeryta i rencisty

Z kartą dużej rodziny 10 proc. rabatu od wartości biletu

25 KOMENTARZE

 1. I teraz co jest i dobre i nie gdyby się sprężyli itd. zrobili kryty nawet mniejszy to byłby zysk cały rok i wszystkie szkoły w tygodniu miały zajęcia WF a tak pogoda czy nie pogoda ma wpływ na zyski.

  • Dokładnie. W naszym klimacie odkryty basen to nieporozumienie ewentualnie jak obok jest kryty miało by to sens a tak utrzymanie basenu przez cały rok. Ewentualny zysk tylko przez sezon o ile jest pogoda. Bilans na bank ujemny.

  • Jaki zysk? Gmina to nie przedsiębiorstwo i nie musi być zyskowna.
   Z resztą tutaj i tak jest inny problem bo przecież to impreza na kredyt. Spłacać to będziemy latami. I nie ważne czy deszczowymi czy pogodnymi.

 2. Remontują ten basen już drugą kadencję, a planowane otwarcie jest bodajże na początek 3 kadencji rządów opozycji w Lwówku ( 2024 rok wiosna).

 3. Obecność nie jest obowiązkowa , a opłaty można wnosić przelewem ;-). To juz wymyślili
  górale podhalańscy ,że turyści nie muszą przyjeżdżać, ino coby dudki przysyłali.

 4. Tak to widzę, jako mieszkaniec pracujący, płacący podatki, nie pobierający 500+, 300+, 13 emerytury i innych świadczeń socjalnych:

  “Dejcie za dyrmo, no dyjcie, nam siem należy!!! Jesteśmy biednymi ludźmi bez pracy, które chcom z darma pływać ze swoimi bombelkami!! Za darmo!!!! I dlaczego nie kryty basen też za darmo!!!! Na dyyyyjcie nam za darmo!!! Nie mam piniendzy na basen w wakacje, ale na internet w komórce mam i piszę bzdury gdzie popadnie…no deeeejcie za darmo!!!! Mam horom curke!! ”

  Oczywiście nie wszyscy, to tylko humorystycznie przejaskrawiony obrazek Ale nie zmienia to faktu, że spotyka się takie “jednostki” 😉

 5. Moim zdaniem wybudowanie otwartego basenu w kraju gdzie sporadycznie 60 dni jest otwarty basen jest nie porozumieniem. Otwarty rozumie nie przez pryzmat wstępu ale przez odpowiednią pogodę która przyciągnie osoby chcące popływać. Nawet gdyby kryty basen miał kosztować dwa razy tyle to uważam że spełniał by iczekiwania bardzo wielu osób i z Lwówka Śląskiego i powiatu. Oczywiście polityka rządzi się swoimi prawami a my zwykli mieszkańcy jesteśmy potrzebni tylko w czasie wyborów. Mam pytanie do całej Rady Miasta i Gminy . Czy państwo zastanawialiście się nad projektem krytego basenu ? Dlaczego nie było stanowczego stanowiska że ta inwestycja przyniesie tylko koszta i zero dochodu przez cały czas.

 6. Kryty macie w palacu w brunowie 20 zł otwarty caly rok.ilu z was tam było?ostatnio ludzie nie widza zadnych pozytywów,ja sie ciesze ze do bolca nie bede musiał jeździć.

 7. Witam, czy może ktoś podać informację kiedy będzie otwarcie ? Chętnie skorzystam wraz z rodziną. Ceny są ok. W Bolesławcu baseny są już otwarte i ludzie korzystają.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here