Lwówek Śląski. Był pobudzony i agresywny. Trafił do szpitala

48
4533

Młody mężczyzna zaczepiał ludzi, wchodził na jezdnię, zatrzymywał samochody, głośno krzyczał i ubliżał. Na miejsce wezwano policję i pogotowie.

 

Poniedziałkowe popołudnie 1 lipca, okolice Żabki przy ulicy Krótkiej w Lwówku Śląskim. To tam młody mężczyzna będąc bardzo pobudzonym wykazywał irracjonalne zachowanie. Był agresywny, zaczepiał przechodniów, wchodził na jezdnię i zatrzymywał samochody. Głośno krzyczał i używał słów powszechnie uważanych za wulgarne.

Istniało realne zagrożenie dla bezpieczeństwa przechodniów, jak i bezpieczeństwa agresywnego mężczyzny. Świadkowie na miejsce wezwali policję i pogotowie.

Przybyli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim obezwładnili 31- letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego i przekazali pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego.

Ratownicy nie mieli wątpliwości, iż mężczyzna wymaga pomocy medycznej, wobec czego trafił on do szpitala w Lwówku Śląskim, gdzie został poddany hospitalizacji.

Na chwilę obecną nie wiadomo, co było przyczyną tak niekontrolowanego zachowania mężczyzny.

48 KOMENTARZE

 1. Zrobić testy. Jak był pod wpływem środków odurzających to MOPS powinien wkroczyć – jego małe dziecko może być w niebezpieczeństwie. Pijany czy naćpany rodzic niekontrolujący swego zachowania to zaraza. Inna sprawa być np pod wpłwywem %, nawet po piwku na grilu, ale spokojnie się zachowywać, a inna rzucać się w centrum miasta do ludzi. Zero tolerancji dla takich. Ludzie, przejrzyjcie wreszcie na oczy!! Takich trzeba wykluczyć ze społeczeństwa.

 2. Dla mnie beka, że każdy wypisuje w necie coś z anonima jak już się pisze komentarz to może się przedstawi bo z anonima trochę śmieszne
  Pewnie 3/4 tych komentarzy to sama patologia lwówecka albo ” znajomki” .
  Patrzcie na siebie – później oceniajcie innych.

 3. Beka? Krytykowanie i piętnowanie agresywnego typa który może stanowić zagrożenie dla swojej rodziny i obcych ludzi to beka?

  No to widać jakie masz priorytety.

   • Rudy, pójdziesz do budy!! Napisałeś, że “Dla mnie beka, że każdy wypisuje w necie coś…” – wypisywanie dla ciebie to beka, a to, że nafukany gość chodzi i zaczepia ludzi, jest niebezpieczny to jak nazwiesz? Dla mnie to patologia, a gość powinien odpowiadać za to i służby powinny zweryfikować czy w domu nie ma przemocy, czy jego konkubina nie doświadcza przemocy i najważniejsze, czy dziecko nie cierpi przez takie jego wybryki.

 4. Żabka, Kebab koło radioli i okolice miejskiego kibla to teraz taki lwówecki trójkąt bermudzki. Jak nie ciapaty komuś taboret na łbie połamie, to ćpaki są zawijane przez niebieskich. Ludzie z okolicznych bloków muszą mieć popcorn gotowy, żeby tylko w razie kolejnej akcji usiąść na balkonie i podziwiać zajadając popcorn 😉

 5. Ten człowiek ma zaskoki od zawsze. W gimnazjum robił z siebie pajaca choć myślał że jest fifarafa. Już w czasie liceum popadał w alkoholizm, który kontynuował w czasie studiów które zawalił. Potrafił zdefekowac się w spodnie przy znajomych. Każdy był w szoku, że tak śliczna i nie głupia dziewczyna mogła się z nim związać.. ogarnął się na chwilę, założył firmę, ale widać że uzależnienie trzyma nad nim władzę. Ogólnie typa nie cierpię, bo jest zadufany w sobie, arogancki, ale jemu potrzebna jest albo pomoc, albo wykluczenie ze społeczeństwa

 6. Stara znajoma/ Jak cos wiesz i masz swoje opinie to je trzymaj dla siebie. Nikt nie jest idealny i każdy się z czymś boryka. Tfu na takich jak Ty. Zamiast pomoc to obrobić tylek

 7. Afera rozkręcona jakby chłopak przynajmniej pół Lwówka spalił i zgwałcił. Ha tfu na was aferzystki. A za mieszanie do tego dziecka i najbliższych murzyńska kutanga wam w oko

 8. Mi żal ludzi którzy tak pięknie sypią tutaj w komentarzach XD. Pewnie ziomeczki na policji robią dokładnie to samo. Pozdro Jordan, Rudy, i inne remiki gwiazdeczki z ławeczki. Zamiast zostawić to dla siebie to szukają afer pierwsi. Wstyd. Tfu! Wszyscy po kolei jak leci.

 9. Co z wami ludzie. No wy przecież nie popełniliście w życiu żadnego błędu. Nie powinęła się wam nigdy noga. Ale oczywiście standardem takich płytkich ludzi, jest wytykanie obcym ludziom ich potknięć, a dobrych momentów nawet nie dostrzegacie. Nie macie nawet zielonego pojęcia przez co ktoś prywatnie przechodzi. Stara znajoma, która ma tak wiele do powiedzenia i wszystkie osoby anonimowe, widać jedyną waszą życiową rozrywką są lwoweckie sensacje. Wstyd tak się cieszyć na czyjąś tragedie! Oby kiedyś was nikt tak szybko nie podsumował!
  Taka ładna i mądra dziewczyna jest właśnie mądra bo dostrzega w innych zalety i nie skreśla na podstawie jednego etapu w życiu.
  Świetna rodzina nie tylko na zdjęciach, życzę każdemu dziecku aby jego rodzice byli w nie tak wpatrzeni i zakochani jak Ci wymienieni wyżej. Spójrzcie najpierw w lustro, jakimi wy jesteście rodzicami, partnerami, a później plujcie jadem w innych. W czterech ścianach, kiedy nikt nie widzi, większość z was powinna być zgłoszona. Tyle w temacie.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here