Lwówek Śląski: Był klomb i już go nie ma

14
439

Wczoraj pisaliśmy o likwidacji znanemu wszystkim mieszkańcom nie tylko samego Lwówka Śląskiego znajdującego się w centrum miasta klombu. Dziś dzięki uprzejmości Pana Marcina możemy zobaczyć jak plac wygląda po uprzątnięciu terenu.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Pana Marcina
Zdjęcie dzięki uprzejmości Pana Marcina

 

Czytaj także:

Znikają zielone płuca centrum Lwówka Śląskiego

14 KOMENTARZE

  1. Planty też przeorać, wyciąć wszystkie drzewa i wyłożyc polbrukiem! Po co komu jakaś zieleń w mieście, nie trzeba będzie o nią dbać, latem też przyjemnie sobie spacerować kiedy od góry grzeje 30 stopni a od bruku 50, good job dla wszystkich włodarzy, oby tak dalej…

  2. Ogólnie mało jest zieleni na lwóweckim rynku. Klomb może i nie wyglądał ładnie , ale było zielono. Może jakiś nowy , mniejszy ,ładnie obsadzony skrawek zieleni? Chyba, że potrzebny był wolny plac , no to jest 🙂

  3. Rozwiązanie z oranżerii na Wersalu i innych ,widlakiem wywozi się wielkie skrzynie (donice ) z drzewkami na miejsca w ogrodach, u nas można tak samo zrobić zieleń drzewa w wielkich skrzyniach i odstawiać na czas imprez i wstawiać na miejsce po imprezach. Pogodzić można wszystko jeśli ma się wyobraźnię a tego jest spory deficyt w miejscach decyzyjnych.

  4. WSZYSTKO FAJNIE ALE NIE WIDAĆ ŻEBY TA LIKWIDACJA BRZYDKIEGO KLOMBU STAŁ SIĘ ŁADNIEJSZY WIDAĆ,ŻE WYKONAWCY NIE WIEDZĄ CO ROBIĆ , ZANOSI SIĘ NA PROWIZORKĘ NA POTRZEBY LATA AGATOWEGO TYLKO PO CO TE ZBĘDNE WYDATKI, JEŻELI NIE BĘDZIE TO ZROBIONE DOCELOWO DOBRZE I ŁADNIE A WIDAĆ , ŻE NIE , TAK NAPRAWDĘ NIE WIADOMO CO TAM BĘDZIE PONIEWAŻ BRZYDKIE CHODNIKI WOKÓŁ TEGO ZNISZCZONEGO KLOMBU NIE BĘDĄ RUSZANE I CO TO MA BYĆ NIKT NIE WIE, CHYBA URZĄD MA DUŻO PIENIĘDZY ŻE WYDAJE JE TAK O ABY WYDAĆ I ZROBIĆ MIEJSCE DLA LUDZI NA LATO AGATOWE. NAWIEZIONO TAM MĄCZKĘ GRANITOWĄ I MAMY NADZIEJĘ , ŻE NA TYM PODŁOŻU , KTÓRE WYKONANO W PARKU KOŁO CMENTARZA I NOWEJ FONTANNY SIĘ NIE SKOŃCZY PONIEWAŻ JEST TO STRASZNIE NIE PRAKTYCZNE PO TM MOŻNA CHODZIĆ TYLKO JAK JEST WILGOTNO PONIEWAŻ STRASZNIE SIĘ KURZY PO TAKIM SPACERZE NA TEJ SUCHEJ POWIERZCHNI JESTEŚMY CALI ZAKURZENI , BUTY SIWE , SPODNIE SIWE I NAWDYCHAMY SIĘ TEJ SZKODLIWEJ MĄCZKI CO MOŻE BYĆ POWODEM WIELU CHORÓB SZCZEGÓLNIE PŁUC, MOŻNA DOSTAĆ PYLICY , JEŻELI TO TAK BĘDZIE WYGLĄDAŁO W ŚRODKU RYNKU TO NIE CHCEMY TEGO BIO JEST TO BARDZO NIE ZDROWE I BEZNADZIEJNE.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here