Luksusowy wypoczynek w tropikach – relaks w zasięgu ręki

0
405
materiał partnera (7)

Wypoczynku potrzebuje każdy. Oderwania od codzienności, obowiązków i stresów. To czas, kiedy chce się zapomnieć o wszelkich problemach i oddać się relaksowi. Oczywiście dla każdego słowo relaks może oznaczać co innego, ale wizja odpoczynku na miękkim piasku nad ciepłym morzem działa kojąco i przynosi uspokojenie. A może przestać marzyć i zrealizować plan wakacji w tropikach? Rajskie wyspy czekają, wystarczy tylko się odważyć.

 

 

Malediwy – tropikalny raj

Planowanie wypoczynku w tropikach może początkowo przyprawić o ból głowy. Jaki kierunek wybrać to pytanie, które pojawia się w pierwszej kolejności. Do tego logistyka, hotel, przeloty, atrakcje na miejscu- samodzielne poszukiwanie to ogrom czasu i stresu. Dlatego lepiej zdać się tu na specjalistów, takich jak Nomade, którzy egzotyczne kierunki znają od podszewki. Dzięki temu wyjazd będzie się wiązał tylko z odpoczynkiem i relaksem, a nie ze stresem.

Dla osób, które kochają spokojny odpoczynek na plażach oraz korzystanie z szerokiej gamy dodatkowych atrakcji i sportów wodnych idealnym kierunkiem na wypoczynek są Malediwy. Ten archipelag prawie 1200 wysp i wysepek na Oceanie Indyjskim od lat jest prawdziwym wakacyjnym rajem. Tym bardziej że można się do niego dostać w kilkanaście godzin, co oznacza szybki przeskok od zabieganej codzienności na tropikalne plaże.

Malediwy to oczywiście w pierwszej kolejności plaże pokryte miękkim piaskiem i ciepłe morskie wody. Ale nie tylko odpoczynek na leżakach, hamakach czy bezpośrednio na piasku to zaledwie początek możliwości, jakie daje przyjazd na wyspy. Malediwy (https://nomade.pl/malediwy/sun-aqua-vilu-reef) to raj dla kochających wodę i pływanie. Poznawanie podwodnego świata podczas nurkowania i snorkowania, pływanie z rekinami, kąpiele w ciepłym morzu to tylko część możliwości. Na Malediwach można też pływać kajakami morskimi, SUPami, łódkami, wybrać się w rejs na inne wyspy połączony z piknikiem, a nawet wycieczkę samolotem. Także na lądzie czeka mnóstwo atrakcji. Tereny rekreacyjne i boiska sportowe w hotelach, sale fitness, siłownie, centra spa&wellness, a to wszystko po to, by zapewnić Gościom relaks połączony z aktywnością.

Hotele na Malediwach – luksus w tropikach

Ekskluzywne wakacje w tropikach to z jednej strony wspaniałe otoczenie i niezwykłe wyspy, z drugiej zaś jakość i obsługa na najwyższym poziomie. Hotele na Malediwach (https://nomade.pl/malediwy/grand-park-kodhipparu-1) są stworzone do tego, by wypoczywać bez trosk i stresów. Często jest tak, że na wyspie znajduje się tylko jeden hotel lub resort, co daje poczucie prywatności. Kameralny charakter to także sam rodzaj zabudowy. Hotele na Malediwach składają się z bungalowów lub willi stojących wśród palm przy plaży albo na drewnianych pomostach zbudowanych nad przybrzeżnymi wodami. Lekkie budowle nawiązujące do miejscowej architektury są doskonale wyposażone i jest w nich wszystko, czego potrzebuje turysta. Od ciepłego morza dzieli tylko plaża lub drabinka, z której można zejść do wody, na dobranoc i pobudkę słychać szum fal, które mają kojący wpływ na nerwy. To się nazywa pełny relaks! Jeśli dodać do tego doskonałą kuchnię, restauracje i bary oraz wieczorne animacje i imprezy to okaże się, że podczas pobytu na Malediwach nie tylko nie sposób się nudzić, ale wręcz może braknąć czasu, by skorzystać ze wszystkich opcji.

 

-/Materiał partnera/-7

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here