Leśna. Rozbili kradzione Audi?

3
1064

Dziś kilka minut przed 6. na jednym ze skrzyżowań w Leśnej rozbiło się Audi A6. Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia. Wcześniej próbował jednak podpalić samochód.

 

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Pocztowej z Ogrodową. Kilka minut przed 6. dwa auta miały jechać od strony Świecia w kierunku Lubania, na wjeździe na most przez Kwisę jedno z aut pojechało w kierunku Lubania, drugie pojechało prosto ścinając nową sygnalizację świetlną i zatrzymując się na chodniku.

Kierowca rozbitego auta przed ucieczką próbował podpalić samochód, na zdjęciach widać spalony dywanik na podłodze od strony pasażera. Auto miało również mieć tablice rejestracyjne od innego pojazdu. Biorąc pod uwagę wysoką wartość rozbitego samochodu można przypuszczać, że auto mogło pochodzić z kradzieży.

Policja zapytana o sprawę jedynie potwierdza zdarzenie.

Audi uderzyło w sygnalizację świetlną i znak drogowy, nie stwierdzono osób rannych. Na miejscu są policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia i ustalają jego okoliczności – usłyszeliśmy od asp. Szt. Grzegorza Szewczyka z KPP w Lubaniu.

-/ eLuban.pl /-

3 KOMENTARZE

  1. proste chciał podpalić aby zatrzeć odciski palców i inne swoje ślady, pewnie ćpun już był karany więc jak policja wrzuci zdjęte odciski na bęben z audiczki to odrazu im wyjdzie czarno na białym co to za asik. i teraz komuś zrobiło się bardzo gorąco 🙂

  2. Każdy w miarę ogarnięty wozak wie co robić i napewno tam nikogo lapek nie znajdą DNA hahaha pewnie znajdą hahha za 20lat…. To nie Niemcy. Brawo dla wozaka nie udało się ale wiedział co robić…

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here