Lech Wałęsa wypoczywa w Świeradowie- Zdroju

41
606
fot.: fb/ Lech Wałęsa

Chyba najpiękniejsze miejsce w Polsce”. – tak o Świeradowie Zdroju napisał w mediach społecznościowych Lech Wałęsa, który od kilku dni wypoczywa w jednym ze świeradowskich hoteli.

Relacje z niemal każdej chwili i każdego spotkania były Prezydent RP zdaje na facebooku i twitterze. Dziesiątki zdjęć z mieszkańcami, turystami, a pod nimi setki komentarzy, udostępnień i lajków.

Wizyta legendy Solidarności w kurorcie to znakomita promocja nie tylko dla świeradowskiego hotelu ale także dla regionu.

Oprócz relaksu, górskich wycieczek Lech Wałęsa spotkał się także z burmistrzem Świeradowa Zdroju, po którym napisał: Spotkanie z panem Rolandem Marciniakiem, znakomitym gospodarzem i Burmistrzem Świeradowa Zdroju.

fot.: fb/ Lech Wałęsa

Lech Wałęsa był Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1990–1995. Starcie o reelekcję przegrał w II turze z Aleksandrem Kwaśniewskim. W 1983 roku Wałęsa, jako jedyny Polak w historii, został laureatem Pokojowej Nagrody Nobla.

41 KOMENTARZE

 1. Lech Wałęsa i Leszek Balcerowicz to wykonawcy planu Georga Sorosa i Jeffreya Sachsa – amerykańskich żydów. Kluczowym założeniem planu był faktyczny rozbiór gospodarczy polskiego przemysłu państwowego.Oznaczało to, że polski rząd poza granicami kraju i w tajemnicy przed własnymi obywatelami zawiera międzynarodowe uzgodnienia dotyczące nie tylko najważniejszych spraw gospodarczych i socjalnych, ale zasad zbycia całego majątku przemysłu narodowego, co po prostu nazywa się zdradą narodową. Świeradów Zdrój w latach 90-tych – to miasto opustoszałe, zrujnowane z powybijanymi szybami doprowadzone przez tego pana do rozpaczy.

  • Co, sam obalił komunę co ??? Pomyśl zanim napiszesz. To nie on stworzył solidarność tylko solidarność jego… nagroda Nobla należała się solidarności jako ruchowi społecznemu,a nie temu Gdańskiemu prostakowi.

 2. Wy wszyscy komentatorzy wybierzcie się na zwykłe zakupy i zobaczycie” dobrą zmianę” w akcji.Za następne cztery lata nie poznacie własnego kraju.Przykład:zwykłe ziemniaki rok temu 1zł.za kilogram dzisiaj 3,60 i tak jest ze wszystkim.Podobają wam się ceny?500+ dzisiaj warte jest 250.

 3. Pan CIENKI BOLEK ułaskawił jednego z najgroźniejszych polskich przestępców, a mianowicie Słowika z Grupy Pruszkowskiej a następnie nagły przypływ dużej gotówki tłumaczył wygraną w totolotka. To się dopiero nazywa plus ujemny.

 4. Ludzie opamiętajcie się ze złośliwymi komentarzami. Gdyby nie Lech Wałęsa dalej żylibyśmy w głębokiej komunie. Teraz partia PIS wraz z klerem robią wszystko aby do tego wrócić. Jarek rewelacyjnie skłócił naród ,ciemny lud to kupuje.

  • Strach pomyśleć, że niektórzy myślą jeszcze tymi kategoriami … ” to se ne vrati ” szanowna pani.
   To se ne vrati , chociaż niektórzy bardzo za tym tęsknią . Czyż nie prawda ?

 5. Nobla otrzymał człowiek, który również nazywał się i wyglądał jak Wałęsa, ale to był ktoś inny. Społeczeństwo go mocno popierało, opierając się na ówczesnej wiedzy kim jest. Później okazało, się że to kolaborant, a jeszcze później, właściwie obecnie, że jawnie wspiera siły które chcą destabilizacji w naszym kraju.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here