Ktoś zniszczył ławkę na cmentarzu. On ją naprawił

0
1123

Pod koniec maja pisaliśmy o akcie wandalizmu na terenie cmentarza w Lwówku Śląskim. Ktoś zniszczył jedną z ławek. Po publikacji materiału Pan Grzegorz wziął sprawy we własne ręce i odnowił ławkę.

 

– Przy jednym z grobów zniszczona została ława. Ktoś wyrwał z niej oparcie i zabrał ze sobą deski pozostawiając po sobie puszkę po piwie. – tłumaczyła nam pod koniec maja oburzona zaistniałą sytuacją mieszkanka Lwówka Śląskiego. Kobieta przyznawała także, iż to nie był pierwszy taki przypadek. Kilka miesięcy wcześniej ktoś wyrwał siedzisko od tej ławki i oderwał tabliczkę z nagrobka. Zniknęły także sadzonki.

zdjęcie uszkodzonej ławki na cmentarzu w Lwówku Śląskim. Zdjęcie z maja 2021 roku

Po publikacji na naszych stornach do poszkodowanej mieszkanki Lwówka Śląskiego zgłosił się pan Grzegorz, który zaoferował pomoc i naprawienie zniszczonej ławki.

„W dniu 11 czerwca Pan Grzegorz wyremontował ławkę całkowicie gratis. Z tego miejsca chciałam podziękować serdecznie Panu Grzegorzowi. Takich ludzi się rzadko spotyka w obecnych czasach. Nadmieniam, że Pan Grzegorz zareagował po ukazaniu się informacji w Lwówecki.info. Dziękuję i pozdrawiam. – mówi mieszkanka Lwówka Śląskiego.

W dzisiejszych czasach coraz rzadziej spotykamy osoby, które bezinteresownie oferują pomoc, które własnymi siłami chcą zrobić coś dla innych i nie oczekują za to niczego. Tym bardziej panu Grzegorzowi z Lwówka Śląskiego należą się wyrazy uznania.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here