Kto podrzucił śmieci pod cmentarz? Sprawca poszukiwany.

10
1658
fot. ZGKiM Mirsk

Prawdopodobnie dziś w nocy doszło do procederu podrzucenia śmieci w obrębie cmentarza komunalnego.

 

O sprawie informuje Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mirsku, który sprawę zgłosił do straży miejskiej:

„Prawdopodobnie dziś w nocy doszło do procederu podrzucenia śmieci w obrębie cmentarza komunalnego w Sołectwie Giebułtów. Sprawa została zgłoszona do Straży Miejskiej. Trwają czynności w celu ustalenia sprawców.
W razie posiadania jakichkolwiek informacji na temat tego zdarzenia prosimy Państwa o kontakt z funkcjonariuszami pod nr tel. (75)64 70 446, 500 781 026 lub do ZGKiM w Mirsku tel. (75) 783 42 52, (75) 783 44 67” – pisze ZGKiM i zapewnia anonimowość każdej osobie, która przekaże informacje mogące pomóc w ustaleniu śmieciarza.

10 KOMENTARZE

  1. Nie macie czym sie zajmować, tylko tym kto śmieci podrzucił. Zajmijcie się ćpunami, bo rzygac sie chce już na tej wiosce. Co drugi to gorszy, a każdy tylko ręce umywa i udaje, że nic nie widzi.

  2. do Elo. temat śmieci również jest bardzo ważnym tematem. ludzie nie szanują przyrody. najłatwiej jest podrzucić. koszty wywozu oraz segregacji nie są małe……..jako płacący powinieneś wiedzieć. a jeżeli chodzi o narkomanów……….każdy liczy, że ktoś się nimi zajmie. tak jakby policja miała wróżki i bez obywateli sobie świetnie radzi. zgłaszajcie, że widzieliście, słyszeliście. policja musi iec dowodu by wejść komuś do domu. muszą mieć cokolwiek……a nie przeczucie.

  3. Do Elo czytaj że zrozumieniem artykuł jest na prośbę ZGKiM Mirsk oni nie zajmują się łapaniem ćpunów i dobrze że przekazali sprawę SM a temu 8d śmieci to powinni w sądzie co najmniej 10 tysięcy dołożyć

  4. Popieram, duża kara dla głąba który podrzucił śmieci.
    Szkoda że sprawę musi prowadzić straż miejska Mirsk,obawiam się że dla nich to normalnie najcięższa sprawa i jej akta trafią koniec końców do archiwum X. No chyba że przyjedzie Mulder i Scully

  5. Wszystkie zagajniki, kępy krzaków w okolicy Mirska są zaśmiecone bardziej lub mniej. Śmieci zasypane są na basenie, na tej naszej strefie ekonomicznej, dawny ZPL , tereny kolejowe… Tu przynajmniej śmieci spakowano i ułożono przy drodze. Widać wyraźny sygnał od władz gminy: ŚMIEĆCIE GDZIE CHCECIE, BYLE NIE BYŁO NA WIDOKU !

  6. Zróbcie zdjęcia wysyłajcie do Lwóweckiego i wszystkie posprzątają a tak to będą leżeć a inne ciule będą dorzucać swoje a nich sę urzędnicy wstydzą

  7. Jakie Ćpuny ilu ich jest ? proszę nazwiska lub pseudonimy a nie pisanie takie że ktoś kiedyś coś i po coś… odnośnie policji i straży miejskiej Ci z Mirska i z Gryfowa to tak jak dzieci we mgle, nauczyli ich tylko pisania mandatów za przekroczenie 5km/h prędkości i nic więcej, darmozjady.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here