Koronawirus powrócił

23
2202

Już dawno nie słyszeliśmy o zakażeniach w powiecie lwóweckim. Większość z nas już zapomniała o pandemii, a o obostrzeniach słyszy tylko przy wejściu do niektórych sklepów. Nic jednak bardziej mylnego.

 

W ostatnich dniach w kraju rośnie liczba zakażeń koronawirusem. Według wczorajszego raportu ministerstwa zdrowia tych było 390. Resort zdrowia informuje także o 7 przypadkach śmiertelnych. Dwie osoby zmarły wyłącznie z powodu COVID-19 a pięć w wyniku chorób współistniejących wraz z COVID-19.

W dniu wczorajszym ministerstwo zdrowia przekazało informację o kolejnym przypadku zakażeń odnotowanym na terenie powiatu lwóweckiego.

Według raportu z dnia 2 września 2021 roku na terenie powiatu lwóweckiego było 31 osób objętych kwarantanną. Ostatniej doby wykonanych zostało 42 testy na obecność koronawirusa. Niestety jeden z testów dał wynik pozytywny.

Aktualizacja, godz. 10:55

Dziś w kraju odnotowano 349 przypadków zakażeń wirusem Sars-CoV-2. Zmarło pięć osób. Na terenie naszego powiatu dziś brak zakażeń. Na 42 wykonane testy wszystkie dały wynik negatywny. Kwarantanną na terenie powiatu lwóweckiego objętych jest 34 osoby.

Powiat lwówecki dziś wolny od nowych zakażeń, ale te odnotowywane są u naszych sąsiadów. W powiecie lubańskim i bolesławieckim.

23 KOMENTARZE

 1. Przestańcie już straszyć tą plandemią i tylko pisać co Ministerstwo podaje.Podaje co chce aby biznes farmakologiczny trwał.Plandemia co ma przerwę w lecie bo jedzie na urlop i potem wraca bo tak Rząd chce zniewolić naś.Obudzcie się ludzie bo robią z was idiotów.

 2. Módl się żevy Ciebie ta choroba nie dopadła. Niewiele nawet jak się to przechodzi ciężko. Co mają powiedzieć rodziny które straciły w tak krótkim czasie swoje dzieci, żony,mężów?Przecież mamy w naszym powiecie rodziny które straciły pi 2-3 osoby w domu.O czym ty wogole piszesz???? Co ma rząd do tego?? Czy rząd PiS rządzi też we Włoszech, Hiszpani,w Niemczech czy w Portugalii???Na całym świecie jest zaraza A tam też jest covid!!! Przemyśl???

 3. Modle się żeby normalność wróciła i leczyli ludzi a nie zamykali w szpitalach i nikt nic nie wie a te respiratory rozrywają płuca a co ważne to nigdy nie było tego na całym świecie więc trzeba mieć troche wiedzy i nie oglądać tvp.Poumierali ludzie bo ich nie leczyli a cowida wpisują nawet przy zwichnięciu nogi.Więc dlaczego latem niema tej zarazy?gdzie impresy odbywają się różne na których jest setki ludzi i nic bo zawsze na jesieni były zaziębienia a strach robi swoje.

  • Drogi Mirku.
   Zapomniałeś wspomnieć o tym że światem rządzą iluminaci / masoni / Grupa Bilderberga.
   No i też o tym że koronawirusa Covid-19 stworzył Bill Gates(naczelny depopulator świata) a sieć 5G rozprzesrzenia covidka. Nic też nie wspomniałeś o obowiązku szczepień na covid i o tym ze w owych szczepionkach mają znajdować sie “czipy” 😀
   Do tego dochodzi “chemtrails”, plaska ziemia, reptilianie i cos jeszcze by znalzl tylko ciezko za tymi pseudonaukowymi teoriami nadążyć i je spamiętać.
   P.S.
   Z tymi respiratorami rozrywającymi płuca to Ty tak na serio czy dla beki to napisales jajcarzu? 🙂
   pozdrawiam i zdroofka wszystkim

   • Zapomniał tuman jeszcze dodać, że ziemia jest płaskim dyskiem opartym na grzbietach czterech krokodyli, Elvisa porwali kosmici a ci co się zaszczepili przeciw COVID-19 umrą za 3 lata.

 4. Dobrze powiedziane MIESZKANKO LWOWKA! Jestem młodą ,NIE upolitycznioną osobą i super wkurza mnie jak ludzie całe zło na świecie przypisują dla PiSu. Wcale nie popieram tej partii ale jestem pewna że żadna inna partia polityczna NIE sprawiłaby żeby ludzie nagle ozdrowieli!
  Ah sorry, przecież obecny rząd wynajął statystów ( również tych poza granicami POLSKI) ,przekupił lekarzy, naukowców i wszystkich innych. A tak serio to UFO przyleciało i kazało wszczepić chipy .
  Proponuję odmawiać leczenia dla tych wszystkich co nie wierzą w covid..no bo co leczyć jak przecież nie ma..

 5. do taki sobie…a dlaczego zabijać? tylko nie leczyć na covida jak nie wierzą że takowy jest. na wszystko inne to owszem,leczyć! no bo inne choroby i wirusy są.

 6. Czy to że rzeki wylały w lipcu i ludzi z naszego powiatu zalała woda, domy, całe dobytki to też wina Pis-u i Kaczyńskiego???Ludzie co Wy piszecie? To że covid jest to wina Pis-u. Ludzie co Wy wypisujecie??

 7. Do mieszkanki lwówka.A kto tu jedzie na Pis czy na Kaczyńskiwgo czy coś z główką nie tak a jeżeli o to chodzi to prawie wszyscy mają dość rządów Pisu i tego starego pierdziela.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here