Koronawirus: kolejny dzień, kolejny rekord

5
1505

Kolejna doba z rzędu z rekordowym przyrostem zakażonych koronawirusem w naszym kraju. Dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych 658 przypadkach.

 

Mamy 658 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: śląskiego (214), małopolskiego (157), mazowieckiego (60), łódzkiego (42), wielkopolskiego (39), podkarpackiego (26), lubelskiego (18), pomorskiego (17), warmińsko-mazurskiego (17), dolnośląskiego (15), zachodniopomorskiego (15), kujawsko-pomorskiego (11), lubuskiego (9), opolskiego (7), świętokrzyskiego (7) i podlaskiego (4). – informuje Ministerstwo Zdrowia – Z przykrością informujemy o śmierci 5 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 94-M Krapkowice, 82-M Gliwice, 55-M Chorzów, 71-K, 86-K Racibórz. Większość osób miała choroby współistniejące.

 

Od początku epidemii w naszym kraju potwierdzono 46.346 przypadki zakażeń COVID-19. 1.721 osób zmarło.

Według informacji wojewody dolnośląskiego nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha i Legnicy oraz powiatów: polkowickiego, ząbkowickiego, trzebnickiego, wrocławskiego, bolesławieckiego i wołowskiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim wynosi 3273.


Rekordowe ilości zakażeń koronawirusem

5 KOMENTARZE

  • Jak widzę i we Lwówku Śląskim inteligentni inaczej się znachodzą mimo,że Duda tu przegrał z kretesem.Drogi czarodzieju mówi ci coś takiego “… a przez ostatnie osiem lat …” to powiedzenie ostatnio bardzo modne w telewizji przez takich jak Ty.A tak na marginesie czy może wiesz gdzie można kupić słownik języka kaczego-cena nie odgrywa roli? Pozdrawiam.

  • PiS czy PO ?
   Czy to czy to i tak zło. Ale gorszy elektorat PiS. Dla nich wróg jest tylko jeden, tylko jedna partia. Dla nich partia rządząca może być tak samo złodziejska jak za czasów Donalda i jego partii ale najważniejsze że partia Jarosława coś dzieciom, ludziom, ogółem społeczeństwu daje. Zastanawia mnie czemu dla nich są w kraju tylko dwa ugrupowania polityczne czyli wielbiona przez nich partia rządząca oraz wróg wszystkiego i wszystkich pisiorow czyli PO. Inne partie się dla nich nie liczą. Ogółem mam już na ten cały cyrk i śmieszny elektorat jednym słowem wy***ane. Szkoda zdrowia na jakiekolwiek polemiki z nimi bo wg nich człowiek za młody i gówno widział i gówno wie. Naprawdę szkoda na was zdrowia i czasu.

   P.S.
   Dodam że mam wyj***ne tak samo na peowców jak i na pisiory.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here