Kobieta porysowała karoserię samochodu, zniszczyła drukarkę i obraz

6
2479

Zatrzymanej na gorącym uczynku 31- letniej mieszkance powiatu lwóweckiego grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 i konsekwencje finansowe.

 

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu w wyniku przeprowadzonej interwencji zatrzymali kobietę podejrzaną o dokonanie przestępstwa. Pokrzywdzony poinformował mundurowych o zniszczonej drukarce, obrazie i porysowanej karoserii samochodu

Policjanci zatrzymali 31-letnią mieszkankę powiatu lwóweckiego. Podejrzana kopiąc zniszczyła mniejsze przedmioty a przy użyciu kluczyków przerysowała powierzchnię wielu elementów samochodu powodując starty o wartości ponad 15 tysięcy złotych. – tłumaczy asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska z bolesławieckiej policji.

Zatrzymanej grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

6 KOMENTARZE

  1. Dziewczyna tyle zniosła przez tego gościa ze brawo dla niej , jak to auto tylko porysowała. Ten właściciel samochodu powinien już dawno iść siedzieć , nie raz sam siedział już wcześniej właśnie miedzy innymi za bicie jej . Mądra i ładna kobieta . Zaradna bo znam ją osobiście . A ten „ bohater „ ją bił i znęcał się nad nią psychicznie. Jedna z najlepszych mam jakie miałem okazje poznać . Trzymam kciuki żeby sobie ułożyła życie z kimś na kogo zasługuje. Dobrze ze każdy wie o jakie auto chodzi. A kwota jest stanowczo zawyżona. Może celowo ? Pozdawiam . Sąsiad z Dobrej.

    • Pierwszy partner też zły? Drugi również zły? To daje do myślenia czy może nie oni są “złymi”? Nie wiem, nie znam, ale z boku może tak to wyglądać.

      Życzę jej powodzenia tak czy siak.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here