Kiedy otworzą Lidla?

14
590

Od kilku miesięcy w przy ulicy Jaśkiewicza w Lwówku Śląskim trwają prace związane z budową nowego marketu.

Na dzień dzisiejszy mieszkańcy mają do dyspozycji sklepy sieci: NETTO, Polo Market i Intermarché oraz trzy Biedronki. Już wkrótce do tego grona dołączy kolejna znana marka.

Oficjalne rozpoczęcie prac miało miejsce w dniu 8 kwietnia 2019 r. Na dzień dzisiejszy prace dobiegają końca, niemniej w każdej chwili może nastąpić coś nieoczekiwanego, co opóźni termin otwarcia, dlatego sieć nie podaje jeszcze oficjalnie dnia, w którym drzwi sklepu otworzą się przed klientami. Niemniej jak zapewnia nas Aleksandra Robaszkiewicz Communications Manager Lidl Polska „Otwarcie sklepu Lidl w Lwówku Śląskim nastąpi na koniec października”.

14 KOMENTARZE

 1. Często w marketach jest jeden regał na którym jest zdrowa żywność zastanówcie się w takim razie co jest na innych półkach. Pewien starożytny mędrzec powiedział ” niech pożywienie dla was będzie lekarstwem a lekarstwo pożywieniem”. Markety na czele z biedronką i lidlem nie sprzedają żywności lecz substytuty nafaszerowane chemią. W dzisiejszych czasach nowotwory są niemal tak powszechne jak grypa nie ma rodziny w której ktoś nie choruje na raka. Jeśli mam Wam coś doradzić to omijajcie te sklepy z daleka i nie kupujcie badziewia.

   • Na początek pobierz na telefon aplikację ” zdrowe zakupy ” a następnie sprawdzaj telefonem w sklepie kody kreskowe na produktach jeśli wyświetli Ci się zielona buźka możesz kupować a jeśli wyświetli Ci się żółta lub pomarańczowa produkt szkodliwy a jeśli czerwona – produkt silnie szkodliwy i niebezpieczny. Następnie poszukaj gospodarza u którego kupisz jajka , drób , mleko , śmietanę , ser. Trzeci krok to ogródek przydomowy na którym możesz uprawiać warzywa wolne od randapu , nawozów sztucznych i glifosatów i herbicydów. Powodzenia

 2. TAK WŁAŚNIE WYPŁYWAJĄ NASZE PIENIĄDZE
  SZKODA ŻE WIĘKSZOŚĆ ZJADACZY CHLEBA TEGO NIE WIE ,NIE WIDZI
  LOKALNE FIRMY I PRZETSIĘBIORCY KTÓRZY PŁACĄ PODATKI DO NASZEJ WSPÓLNEJ KASY ZAWINĄ SIĘ
  ZA CO BĘDZIEMY INWESTOWAĆ W NASZE MIASTO??????

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here