Już wiadomo, kto będzie dyrektorem „Jedynki”

5
2377

Nauczyciele, pracownicy administracyjni a przede wszystkim rodzice dzieci mogą odetchnąć z ulgą. Burmistrz już zdecydował o powierzeniu obowiązków Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Lwówku Śląskim.

 

Od dobrych kilkunastu dni wszyscy związani z lwówecka „Jedynką” żyli w niepewności. Pełniący od siedemnastu lat to zaszczytne, ale i też pełne wyzwań i odpowiedzialności stanowisko Pan Robert Primke nie złożył swojej oferty w konkursie na dyrektora. Do tego przystąpił inny kandydat, który jednak nie uzyskał wystarczającego poparcia w komisji konkursowej.

Nad Szkołą Podstawową Nr 1 w Lwówku Śląskim pojawiły się czarne chmury. Te dopiero we wtorek, 11 czerwca rozwiał burmistrz, który po wcześniejszych rozmowach i negocjacjach wydał zarządzenie.

W związku z koniecznością wyznaczenia zastępstwa dyrektora szkoły po zakończeniu kadencji dotychczasowego dyrektora szkoły, powierza się Panu Robertowi Primke okresowe pełnienie obowiązków dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II z siedzibą przy ul. Jana Pawła II 35 w Lwówku Śląskim od 1 września 2024 r.

Pan Robert Primke dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Lwówku Śląskim
(fot. archiwum Lwówecki.info)

To okresowe pełnienie obowiązków nie może być dłuższe niż 10 miesięcy, czyli do dnia 1 lipca 2025 roku, czyli do zakończenia nowego roku szkolnego.

5 KOMENTARZE

    • Jakbyś miał takich rodziców i dzieci jak duży bąbel i mały bąbelek którzy skutecznie przez cały ostatni rok obrzydzają nauczycielom wykonywanie ich zawodu i dyrekcji zarządzanie placówką to sam byś miał dość.

  1. No nie zły teatrzyk się odbył, że nie by nie ma dyrektora, a jednak.jest ten sam, a po drodze trochę ludzi zaangażowali tych pośrednio i tych bezpośredniego.
    Poobrażali, sponiewierali, mimo, że Ci Ludzie nie pchali się w to cośniby człowiek głosuje, niby mu się wydaje, że władza będzie prawdziwa a dalej są układy, ustawki jak może byc dyrektorem, ktoś nie chciał kandydować, kto zrezygnowałz konkursu

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here