IV Mistrzostwa Polski WRPF i kolejne podium dla Zbigniewa Boczara

1
410

W dniu 12 maja 2019 roku w Pruszkowie odbyły się IV Mistrzostwa Polski WRPF, czyli najsilniejszej federacji na świecie. W zawodach wyciskania sztangi leżąc nie mogło zabraknąć znakomitego zawodnika ze Lwówka Śląskiego, na co dzień żołnierza z jednostki wojskowej w Bolesławcu, czyli Zbigniewa Boczara.

W tym roku podobnie jak w zeszłym udało się zdobyć Brąz, lecz tym razem w niższej kategorii wagowej. Wyciśnięcie 180 kg przy wadze ciała 79,9kg pozwoliło stanąć na najniższym stopniu podium. Była próba wyrównania rekordu życiowego ustanowionego w wyższej kategorii, ale niestety nie udało się, jednak 10 kg mniej na wadze nieznacznie się odbiło na sile. Już 25 maja będzie okazja ponownie spróbować swoich sił podczas I Mistrzostw Świata Służb Mundurowych, które odbędą się we Wrocławiu.

Będąc aktualnym Mistrzem Polski Służb Mundurowych Zbigniew Boczar będzie jednym z głównych zawodników do tytułu Mistrza Świata. Tytuł Mistrza Polski został zdobyty rok temu w kategorii wagowej do 90kg, czy uda się zdobyć kolejny tytuł do kolekcji czas pokaże. Będzie to ostatni start w tym sezonie w wyciskaniu sztangi leżąc, a następnie rozpoczną się w pełni przygotowania do pierwszego startu w życiu w kulturystyce klasycznej już w lipcu tego roku. Tym startem Zbigniew Boczar chce pokazać, że można być jednym z najlepszych zawodników w wyciskaniu sztangi leżąc w Polsce i zarówno posiadać doskonałą sylwetkę. Najważniejsze jest, że podczas wszystkich startów można spędzić czas z rodziną i sprawić frajdę dzieciom z możliwości odbioru medalu i stanięcia razem z tatą na podium.

Jeżeli Chcesz lepiej wyglądać, poprawić Swoje wyniki siłowe lub po prostu poprawić Swoją kondycję to zapraszamy do współpracy. Więcej informacji ma Facebooku i Instagramie Zbigniewa Boczara.

info/foto: Zbigniew Boczar

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here