Jechał z narkotykami i był pod ich wpływem

16
3189

Narkotyki znaleźli gryfowscy policjanci u 26-letniego mężczyzny. Był pod ich wpływem i kierował samochodem.

W środę 15 kwietnia funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim zatrzymali 26-letniego mężczyznę, mieszkańca tego miasta. Kierował on osobowym VW, podróżował z innym mężczyzną. Z uwagi na to, że kierujący podczas kontroli zachowywał się nerwowo, funkcjonariusze przystąpili do kontroli osobistej mężczyzn oraz pojazdu pod kątem przedmiotów zabronionych w wyniku czego znaleźli zawiniątko z zawartością metamfetaminy. Kierującego poddano badaniu urządzeniem ALERE na zawartość substancji zabronionych w ślinie. Wynik badania wskazał, iż mężczyzna znajduje się pod działaniem amfetaminy i metamfetaminy. Za swoje czyny 26- latek odpowie przed Sądem.

 

st.post. Olga Łukaszewicz KPP Lwówek Śląski

16 KOMENTARZE

  1. Ppppp
    Nie wiem czy wiesz ale jest teraz rodo i nie masz prawa udostępniać czyiś danych w internecie bez jego pozwolenia… Jeśli znasz go to zostaw to dla siebie i nie komentuj kto to

  2. Zasada jest prosta. Nie masz kopsnąć piąteczki na farta to może być banknot. Widzę że u was wariaty po staremu. Trzymaj się koluniu i pamiętaj Szacunek dla ludzi których domem zakłady karne.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here