Zarabiaj na rzeczach, wystawiając bezpłatnie ogłoszenia!

0
762

Potrzebujesz sprzedać sprzęt RTV lub AGD? Chcesz wymienić samochód na nowy? A może prowadzisz hodowlę rasowych psów i chcesz sprzedać szczeniaczki z ostatniego miotu? Zobacz, jak łatwo zarabiać dzięki portalom z darmowymi ogłoszeniami!

 

Czasy, w których jedynym miejscem publikowania wszelkiej maści ogłoszeń były słupy ogłoszeniowe w centrum miasta, dawno odeszły do lamusa. Ogłaszanie się na naklejanych na słupach kartkach z wydzieranymi numerami telefonu to już wspomnienie z lat 90. Teraz jeśli chcesz sprzedać samochód, znaleźć pracownika lub zarobić na zabawkach i podręcznikach Twojego dziecka, musisz sięgnąć do Internetu i to niekoniecznie do serwisów aukcyjnych. Jak działają portale z darmowymi ogłoszeniami takie jak https://www.bazos.pl/?

Gdzie wstawiać ogłoszenia za darmo?

Serwisy aukcyjne, choć bardzo popularne wśród sprzedawców, mają kilka wad. Po pierwsze wystawienie na nich przedmiotów często wymaga zapłacenia prowizji od korzystania z portalu. Do poniesionych kosztów dochodzą jeszcze opłaty prowizyjne od sprzedaży. Problemem jest też rywalizacja między użytkownikami serwisów aukcyjnych. Serwisy tego typu preferują duże firmy, wśród których trudno jest się przebić prywatnym osobom, które sprzedają okazjonalnie i to pojedyncze przedmioty (słuchawki bezprzewodowe, aparat fotograficzny, elementy garderoby itd.). Poważną konkurencją serwisów aukcyjnych stały się portale, które umożliwiają wystawienie ogłoszeń bez rejestracji, za darmo. Przykładem takiego portalu jest Bazos.pl.

Odzież używana z ogłoszenia – czy warto? Sprawdź!

Jak korzystać z portalu Bazos?

Portal z darmowymi ogłoszeniami jest bardzo intuicyjny, dlatego każdy chętny bez trudu wstawi tam ogłoszenie. Wystarczy kliknąć w umieszczone w prawym górnym rogu pole „dodaj darmowe ogłoszenie” i wybrać kategorię, do której pasuje dane ogłoszenie. Co ważne, portal Bazos.pl to portal, który nie wymaga rejestracji. Nie musisz martwić się, w jaki sposób zostaną wykorzystane twoje dane wrażliwe, ponieważ Bazos.pl nie zbiera żadnych twoich danych. Jedyne, o co zostaniesz poproszony, to podanie numeru telefonu w celu weryfikacji ogłoszenia. Pamiętaj, że nie musi to być twój numer telefonu, którym posługujesz się na co dzień.

Co możesz wystawić w Bazos.pl? Meble, elektronikę, akcesoria dla dzieci, auta, rowery, motocykle, maszyny budowlane, także zwierzęta i bilety na wydarzenia kulturalne (koncerty, występy stand-uperów, spektakle). Na portalu Bazos.pl znajdziesz także pracownika bez prowizji płaconej agencjom pośrednictwa pracy i złośliwych komentarzy w Internecie. Jedyne, czego nie możesz reklamować, to pracy w charakterze erotycznym, MLM czy pracy wymagającej opłat wstępnych.

Kto może korzystać z portalu Bazos.pl?

Z portalu Bazos mogą korzystać zarówno osoby prywatne, jak i osoby prowadzące działalność gospodarczą. Jedyne, czego nie możesz robić w Bazos.pl jako przedsiębiorca, to promować swojej firmy jako całości. Możesz za to wystawiać na sprzedaż pojedyncze dobra i usługi według zasady: jedno ogłoszenie – jeden produkt.

-/materiał partnera/-off

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here