Ile za monitoring miejski? Wynik pierwszego etapu

0
458

Jeszcze w tym roku w Gryfowie Śląskim ma się rozpocząć pierwszy etap prac mających na celu unowocześnienie i rozbudowę monitoringu miejskiego. Właśnie poznaliśmy wyniki przetargu.

 

O planach unowocześnienia monitoringu miejskiego w Gryfowie Śląskim pisaliśmy w lipcu, w materiale pt.: „Powstanie monitoring miejski z prawdziwego zdarzenia”.

Wówczas Burmistrz Olgierd Poniźnik tłumaczył, iż właśnie ogłosił zapytanie dotyczące realizacji pierwszego etapu zadania. To będzie obejmowało utworzenie w siedzibie urzędu, a właściwie straży miejskiej centrali z całym oprzyrządowaniem.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, iż do urzędu zgłosiły się dwie jeleniogórskie firmy. Pierwsza za wykonanie zadania zażądała 122.877 złotych a druga 47.601 zł. Burmistrz na stronach urzędu informuje, iż wybrana została ta druga z ofert. Wykonawca zadanie ma zakończyć w dwa miesiące od podpisania umowy.

Warto pamiętać, iż kamery będą montowane dopiero w kolejnych etapach, a realizacja tych będzie uzależniona od możliwości gryfowskiego budżetu.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here