II Miejsce na turnieju charytatywnym w Bolesławcu

0
253

W ubiegłym tygodniu zawodnicy Football Academy wzięli udział w VI edycji turnieju piłkarskiego “Football Academy Pomaga 2020” organizowanego w Bolesławcu.

W tym roku wspieraliśmy 3- letniego Szymona który choruje na Neuroblastomę – rzadki i trudny w leczeniu nowotwór.

W ramach pomocy ponad 200 młodych adeptów piłki nożnej, rodziców i przyjaciół Football Academy wzięło udział w loterii fantowej której główną nagrodą była piłka z autografem Jerzego Dudka, w licytacji koszulki z autografami Zagłębia Lubin oraz piłki z autografem Jerzego Dudka.

W klasyfikacji końcowej w kategorii Żak zawodnicy Football Academy Lwówek Śląski prowadzeni przez trenera Marcina Zauera zajęli 2 miejsce na 10 drużyn odnosząc w trakcie turnieju 9 zwycięstw i notując tylko 1 porażkę. Młodzi adepci Football Academy rozgrywali bardzo dobry turniej pokazując ciekawą ofensywną grę i bardzo dobrą skuteczność.

W kategorii Skrzat nie było klasyfikacji końcowej. Drużyny prowadzone również przez trenera Marcina Zauera odniosły zwycięstwa w większości swoich spotkań.

W ciągu rozgrywek można było kupować domowe ciasta upieczone przez mamy występujących na turnieju zawodników Football Academy i wspierać akcję wrzucając pieniążki do puszki.

Podsumowując cały turniej, dzięki zaangażowaniu zawodników, trenerów i rodziców młodych piłkarzy udało się zebrać wspólnymi siłami kwotę 4760 zł.

Cały dochód z turnieju został przekazany na leczenie Szymona !

Dziękujemy za wsparcie !

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here