I kolejka klasy okręgowej

0
312
fot.: Istotne.pl

Za nami pierwsza kolejka klasy okręgowej, w której grają dwie drużyny z powiatu lwóweckiego: Włókniarz Mirsk i Stella Lubomierz.

Pierwsze mecze sezonu 2019/2019 zostały rozegrane w czwartek 15 sierpnia. Obie nasze drużyny grały na wyjazdach. Stella zmierzyła się z Pogonią Markocice a Włókniarz z BKS-em Bobrzanie Bolesławiec.

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz 1. kolejki rozgrywek jeleniogórskiej klasy okręgowej, w której BKS podejmował przy Spółdzielczej Włókniarza Mirsk. – czytamy w relacji obecnych na spotkaniu dziennikarzy portalu Istotne.pl, którzy dodają:

W pierwszej połowie mecz nie był porywającym widowiskiem. Było wiele walki w środku pola. Warty odnotowania był strzał Doriana Latały, jednak golkiper gości zdołał wybić piłkę poza linię końcową boiska.
W drugiej części meczu BKS przyspieszył grę i momentami zamykał gości w obrębie ich pola karnego. Cóż z tego, jak nie było skutecznego wykończenia stwarzanych sytuacji i nie przełożyło się to zdobycze bramkowe. Piłka odbijała się to od poprzeczki, to od obrońcy… lub też zmierzała wprost w bramkarza…
Z czwartkowego remisu z pewnością zadowoleni będą goście, którzy, grając właściwie bez zawodników rezerwowych i przy dużej dozie szczęścia zdołali wywieźć ze Spółdzielczej punkt.

BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-0 Włókniarz Mirsk

Zdecydowanie mniej szczęścia miała lubomierska Stella, która w pierwszej kolejce uległa Pogoni Markocice.

Pogoń Markocice 3:2 Stella Lubomierz

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here