Gryf Gryfów Śląski: Zimny prysznic na początek IV ligi

0
435

Gryf Gryfów Śląski 0-5 AKS Strzegom
Gole dla Strzegomia: 2x Shevchenko, Durajczyk, Bogacz, Morawski

Na dzień dobry zimny prysznic od byłego mistrza IV ligi. Gryf, co prawda też miał swoje szanse na choćby 1 lub 2 trafienia, ale to goście pokazali nam jak wykorzystuje się błędy przeciwnika…a nas chyba momentami zjadł zwyczajny stres.

Już pojutrze (sobota 17.08) zagramy u siebie o 17.00 z Legnickim Polem – kolejnym beniaminkiem. Wtedy okaże się co potrafimy, bo jednak AKS to troszkę inna półka. Rywalom dziękujemy za lekcję futbolu i życzymy powodzenia w kolejnych meczach.

Kibicom dziękujemy za liczne przybycie – ostatnio taka publika była chyba na derbach z Mirskiem 13 lat temu. Nie zniechęcajcie się Państwo – nie ze Strzegomiem będziemy zdobywać punkty.

Gryf: Opolski – Zyner (75′ Herdzik), Malarowski, Cieślak M., Adamski, Traube, Ptaszkowski (75′ Złocik), Cieślak T., Wiedro (46′ Serdeczny), Gola (46′ Soczyński), Szramowiat
AKS: Jaroszewski – Durajczyk, Rytko (80′ Strzyżewski), Krzymiński, Stanuszek, Antonio Gomes Camacho Jr, Sadowski, Zieliński, Morawski, Shevchenko (87′ Sabat), Bogacz (85′ Mieliwodzki)

 

Facebook: GKS Gryf Gryfów Śląski

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here