Gryfów Śląski: Kolejne 3000 maseczek dla mieszkańców

18
1833
Burmistrz Olgierd Poniźnik fot. archiw. Lwówecki.info

Wczoraj 2.000 maseczek ochronnych trafiło do mieszkańców sołectw gminy Gryfów Śląski. Dziś 3.000 maseczek trafi do mieszkańców miasta o czym informuje Burmistrz Olgierd Poniźnik

W dniu wczorajszym sołtysi wspólnie z radnymi i strażakami z OSP dostarczyli mieszkańcom sołectw 2000 masek ochronnych.

Wszystkim biorącym udział w akcji bardzo dziękuję.

W dniu dzisiejszym (15 kwietnia – środa) – radni naszej Rady Miejskiej podjęli się akcji rozprowadzenia 3000 maseczek dla mieszkańców naszego miasta. Uczynią to w godzinach popołudniowo– wieczornych. Im także wspólnie z Panem Przewodniczącym z góry bardzo dziękuję.

Przypominam, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia noszenie maseczek ochronnych na nos i usta jest obowiązkowe z dniem 16 kwietnia poza miejscem zamieszkania.

Życzę Państwu dużo, dużo dobrego zdrowia.

Burmistrz Gminy i Miasta Olgierd Poniźnik

18 KOMENTARZE

 1. Gmina Gryfów Śląski to 10 tyś. mieszkańców. Co decyduje o przydziale, gdzie trafiły i do kogo konkretnie trafią maski, to są ważne pytania. Trafią do mieszkańców wsi? Może dać do MOS bo wiedza gdzie są biedne rodziny w gminie.

 2. Do roszczeniowych ludzi. Przestancie żądać, masz jeden z drugim lewe ręce? Nie umiesz wziąć kawałek materiału i doszyc dwie gumki lub tasiemki? Chyba nie narzekasz na brak czasu skoro siedzicie w domu. Cyrk, tyko dajcie i dajcie.

 3. Do Xx
  Święta prawda. Można szału dostać jak ciągle człowiek słyszy tylko dać, a dla nas, a kiedy my dostaniemy. Ale jak powróciliśmy do modelu państwa opiekuńczego to mamy teraz za swoje.

 4. Nie brońcie siebie tylko zacznijcie coś robić dla tego Lubomierza, maseczkę to sam se uszyję ale nie każdy taki zdolny, kompletnie nic nie działacie i nie organizujecie .

 5. Maseczki wczoraj roznosił radny Piejko, ale powiedział, że to dla osób powyżej 70 -go roku życia, więc w Gryfowie maseczki nie dla wszystkich, żeby było jasne.

 6. Głos ludu xx i inni
  Posralo was
  Miasto powinno chociaż wykazać jakąś chęć pomocy oczywiście nie muszą maseczek DAĆ wszystkim ale przydałoby się np. Osobom starszym .
  A nic a nic to wstyd .

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here