Ukradł starą Fiestę. Grozi mu kara nawet 10 lat więzienia

3
180

Policjanci z powiatu lubańskiego zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Podczas prowadzonych działań funkcjonariusze odzyskali skradziony w lipcu br. samochód osobowy. Mężczyzna trafiła do policyjnego aresztu, a pojazd został zwrócony właścicielowi.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Lubania podczas działań wymierzonych w przestępczość przeciwko mieniu, ustalili gdzie znajduje się pojazd, który został skradziony w lipcu br. z Lubania.

Z ustaleń policjantów wynika, że 44-letni mieszkaniec powiatu lubańskiego dokonał kradzieży pojazdu o wartości 1500 złotych. Mężczyzna znalazł kluczyk do pojazdu jednak nie zamierzał go oddać właścicielowi. Podczas działań operacyjnych policjanci skradziony pojazd ujawnili na terenie powiatu zgorzeleckiego. Auto było już rozebrane na części. Zatrzymany w tej sprawie mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Przypominamy, że kradzież z włamaniem jest zagrożona karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, Policja Lubań

3 KOMENTARZE

  1. Nieważne jest to co piszecie w komentarzach “Wołek NWR TV” i “Ololoolol”, ważne aby potępiać złodziejstwo i nazywać rzeczy po imieniu. Kwestia ceny to drobiazg.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here