Gryfów Śląski: Atrakcje w ramach programu REVIVAL

5
1739

Na gryfowskim rynku odbędzie się widowisko multimedialne pn. „Historia Gryfowa Śląskiego laserem pisana”. Odbędzie się prezentacja wystawy objazdowej … Chętni będą mieli także możliwość udać się na wędrówkę z przewodnikiem po atrakcjach turystycznych …

Od 17 sierpnia do 6 września 2020 roku na gryfowskim rynku odbędzie się prezentacja wystawy objazdowej partnerów projektu REVIVAL! Zarówno mieszkańcy, jak i turyści będą mieli możliwość zapoznania się z historią miast i działaniami przeprowadzanymi w ramach projektu.

29 sierpnia chętni będą mieli także możliwość udać się na wędrówkę z przewodnikiem po atrakcjach turystycznych oznaczonych tablicami informacyjnymi, które zrealizowaliśmy w ramach działań pilotażowych.

29 sierpnia 2020 o godz. 21:30 na gryfowskim rynku odbędzie się widowisko multimedialne pn. „Historia Gryfowa Śląskiego laserem pisana”. Zostanie ono sfilmowane i udostępnione dla szerszego grona odbiorców.

Gryfów Śląski położony jest na malowniczym Pogórzu Izerskim na wysokości 325 m n.p.m. Okoliczne rozległe tereny zielone są znakomitym miejsce do wypoczynku dla mieszkańców i turystów. Przez miasto przepływa rzeka Kwisa, tworząca w okolicy malowniczy przełom oraz Jezioro Złotnickie. Okolice Gryfowa Śląskiego to miejsce szczególne dla odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku, z bogatą ofertą do aktywnego spędzania czasu oraz bazą noclegową.

Gryfów Śląski jest niewielkim miastem, jednak warto go odwiedzić w trakcie eskapady po Pogórzu Izerskim, choćby dla zabytkowego Rynku z Ratuszem z 1524 roku oraz renesansowej kaplicy grobowej rodziny von Schaffgotsch.

-/ UGiM Gryfów Śląski /-

5 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here