Dachowała Seatem

0
2604

Kierująca Seatem na łuku drogi straciła panowanie nad autem i to zjechało z drogi i dachowało. Na miejscu pracują strażacy policjanci i zespół ratownictwa medycznego.

 

 

W czwartkowy wieczór ok. godz. 22 do Dyżurnego Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Lwówku Śląskim wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Strzyżowcu koło Wlenia.

Z wstępnych informacji wynikało, iż przed samochód wybiegła sarna. Kierująca chcąc ją ominąć wpadła w poślizg i auto dachowało.

Na miejsce natychmiast zadysponowano zastępy strażaków z JRG PSP w Lwówku Śląskim OSP KSRG w Pilchowicach oraz OSP KSRG w Czernicy a także patrol policji i zespół ratownictwa medycznego.

 

 

Szybko okazało się, iż drogi w regionie są wyjątkowo śliskie. Wieczorny deszcze pokrył nawierzchnie cienką warstwą wody, która szybko zamieniła się w lód. Miejscami trudno było iść pieszo a co dopiero jechać samochodem.

Kierująca Seatem trafiła pod opiekę medyków. Okoliczności zdarzenia wyjaśniać będą policjanci.

AKTUALIZACJA

Jak się okazuje kierująca Seatem 23- letnia mieszkanka powiatu bolesławieckiego miała dużo szczęścia. Po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego okazało się, iż kobiecie nic nie dolega. W związku z tym, iż w zdarzeniu nie brały udziału żadne inne osoby policjanci sprawę zakończyli pouczeniem. 23- latka znajdujący się poza drogą pojazd zabezpieczyła we własnym zakresie.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here