Groził pozbawieniem życia pracownikowi MOPS-u

2
183

Kara do 2 lat pozbawienia wolności grozi 23-latkowi zatrzymanemu przez złotoryjskich policjantów w związku z kierowaniem gróźb wobec pracownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

 

Wobec mężczyzny, który groził pracownikowi pozbawieniem życia zastosowano policyjny dozór, zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym. O jego dalszym losie będzie decydował sąd.

 

Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi otrzymał informację, z której wynikało, że do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przyszedł mężczyzna, który w pewnym momencie zaczął się awanturować, wyzywać jednego z pracowników a w konsekwencji grozić mu pozbawieniem życia. Kiedy o sytuacji zostali powiadomieni policjanci, mężczyzna oddalił się z placówki. Chwilę później został zatrzymany przez funkcjonariuszy na terenie miasta.

 

23-latek trafił do Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi, gdzie wykonano z jego udziałem dalsze czynności procesowe. Mężczyzna usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych wobec pracownika MOPSu. Został objęty policyjnym dozorem i ma zakaz zbliżania się oraz kontaktowania z pokrzywdzonym. O jego dalszym losie będzie decydował już sąd. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

-/st. sierż. Dominika Kwakszys KPP w Złotoryi/-

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here