#gramydlaMaksyma – rodzina Gryfa rusza na pomoc

1
725

Po raz kolejny chcą udowodnić, że GRYF to coś więcej niż futbol. Tym razem akcja jaką organizują będzie szczególna z 2 powodów – celu oraz skali.

 

Miesiąc październik upłynie pod hasłem #gramydlaMaksyma, Synka naszego zawodnika – Mariusza Malarowskiego. – tłumaczą działacze GKS Gryf Gryfów Śląski.

Maksym urodził się jako wcześniak już w 25 tygodniu ciąży, mimo że dziś ma już 1.5 roku ciągle toczy się walka o Jego zdrowie. Na domiar złego, Maksymowi kilka tygodni temu przydarzył się wypadek, wskutek którego mógł stracić wzrok. Dzięki szybkiej i specjalistycznej pomocy lekarzy z Heidelbergu udało uratować się oczko chłopca. Koszt operacji wyniósł 80 tys. zł, a Maksym potrzebuje dalszego, kosztownego leczenia.

Nie jesteśmy obojętni i co za tym idzie startujemy z akcją wsparcia rodziców Maksyma – Dominiki i Mańka. Przez cały październik będziemy prowadzić poprzez stronę klubową licytacje wielu wspaniałych fantów i wydarzeń, z których całość pieniążków zostanie przeznaczona na koszty leczenia Malara Juniora. – wyjaśniają działacze Gryfa i tłumaczą, iż już w przyszłym tygodniu dowiemy się, jakie fanty trafią na licytację.

Zapewniamy Was, że przedmioty wystawione na aukcję przyciągną wielu koneserów piłki nożnej oraz innych dyscyplin! – dodają nadmieniając także, iż ważnym elementem akcji będzie mecz GRYF Gryfów Śląski – APIS Jędrzychowice, podczas którego zostanie przeprowadzona zbiórka, a dochód z biletów także zostanie przekazany na ten szczytny cel.

Trzymamy kciuki za powodzenie akcji. Wierzymy, iż dzięki sile ducha Gryfa, jego przyjaciół i fanów ale także wspaniałych mieszkańców naszego powiatu uda się pomóc Maksymowi.

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here