Głośny protest w Gryfowie Śląskim

31
5159

Jeżeli ktoś myślał, że protesty to przeszłość był w wielkim błędzie. W sobotni wieczór w Gryfowie Śląskim znowu zrobiło się głośno.

 

Kobiety z mocnym męskim wsparciem w proteście przeciw polityce rządów PiS domagając się prawa do wyboru i zdrowej żywności wyszły na ulice. Tym razem akcję protestacyjną poprowadził dobrze znany z mediów społecznościowych “Psi patrol”, który wraz z Marcinem Bustowskim od dawna uświadamia nas, jak ważna jest zdrowa, niezawierająca szkodliwych substancji chemicznych żywność.

To właśnie ZDROWIE było hasłem przewodnim sobotniego protestu, który niestandardowo rozpoczął się na gryfowskiej myjni samochodowej. Jak tłumaczyli organizatorzy ta lokalizacja nie jest przypadkowa. Wiosna, którą mamy za oknami to czas, na “zmycie starych brudów”. To również czas na przypomnienie politykom o postulatach protestujących Kobiet i postulatach osób walczących o zdrowie Polaków.

Więcej w relacji wideo

 

31 KOMENTARZE

  1. To jest ten Generał i jego armia. Żałosny widok. Praktycznie ZEROWE zainteresowanie tym “protestem” i głoszonymi hasłami. Nie dziwię się. Walka o zdrową żywność i zdrowie, a obok grupka tzw. zwolenników, którzy jak było widać intensywnie palili papierosy, co jedynie dowodzi, że zdrowie mają za nic. Ponadto Panowie podobno wspierali również “Strajk Kobiet”, choć zainteresowanie kobiet tym czymś ZEROWE. Z wypowiedzi jednego z przywódców tego miernego wydarzenia jasno wynikało, że chodzi im o wybory do parlamentu. Za takich kandydatów na kandydatów do mandatu posła serdecznie dziękuję. Panie Redaktorze proszę o więcej szacunku dla mieszkańców naszego regionu, bo takie tematy nie cieszą się zainteresowaniem. Proszę zająć się tematami, które są naprawdę ważne dla mieszkańców i naszego regionu.

  2. A dlaczego ten pajac nie ubrał się w mundur przypominający strażaka lub żołnierza żałosny jesteś facet ty i ten cały protest a ten znak nasza flaga narodowa w twojej klapie marynarki a’la stroj policyjny to jest już brak szacunku dla naszego symbolu

  3. Skoro was nie interesuje czym karmią swoje rodziny to ok wasz wybór. Są w tym kraju ludzie którym zdrowie nie jest obojętne i walczą o normalną żywność i nie jest obojętne czym karmią swoje dzieci. Maski już macie, przyzwyczajajcie się bardziej do systemu niewolniczego. Uczcie się oddychać i ,, żyć,, tak jak wam mówią w TV. Każdy ma wybór!

  4. KOŃCZ GENERALE, WSTYDU OSZCZĘDŹ !!! Mam tylko nadzieję, że Sądy szybko i odpowiednio rozliczą Pana Generała oraz jego pomagierów za to awanturnictwo i łamanie prawa.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here