Finalistki Konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego

0
1266

Już w najbliższą sobotę poznamy nową Miss Polonia Woj. Dolnośląskiego, która założy na głowę unikatową, jedyną na świecie koronę z ceramiki bolesławieckiej i przejmie rolę obecnej Miss – Sary Pożarlik. Jak będzie wyglądała Gala Finałowa konkursu?

 

Sobota w Galerii Victoria w Wałbrzychu

Finał Konkursu rozpocznie się o godzinie 14.00 w Galerii Victoria w Wałbrzychu. Harmonogram wydarzenia przewiduje wiele atrakcji, ale przede wszystkim widownia będzie mogła zobaczyć pokazy mody w wykonaniu Finalistek Konkursu. Dolnoślązaczki pokażą się w różnorodnych stylizacjach przygotowanych przez sklepy znajdujące się w galerii. Event zamkną pokazy sukni ślubnych i wieczorowych zaprojektowanych w atelier Ewy Stepaniuk. Wieczorem zostanie ogłoszona nowa Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego. Finalistek jest 12 i każda z nich jest wyjątkowa, przez co wybór będzie bardzo trudny.

Nie możemy się już doczekać Finału naszego Konkursu. Pracowaliśmy ciężko przez kilka miesięcy, aby zorganizować ciekawe wydarzenie nie tylko dla Finalistek, ale też publiczności. W sobotę poznamy też nową Miss – mamy cudowne kandydatki i każda ma szansę na wygraną. O wszystkim zadecyduje punktacja jurorów. Sami nie możemy się doczekać. Dziękuję także wszystkim Partnerom za wsparcie jakiego nam udzielili oraz mediom za wyjątkowe wspieranie Konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2021 – mówi Marcin Chabier (organizator, Grupa FLPR)

Inne atrakcje na Finale

Pokazy mody nie będą jedynym punktem w planie wydarzenia. Na Gali będzie można posłuchać koncertu Alicji Janosz – zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu Idol. Na scenie zobaczymy również metamorfozy fryzjerskie i makijażowe wykonywane przez specjalistów z Salonów Stylu Wrocław oraz gabinetów Green Room i Beauty Expert. Nie zabraknie też męskiego głosu – swój koncert zagra Kuba Kęsy, który zajął 2. miejsce w 3. edycji Idola. Krótko mówiąc: będzie się działo!

Jesteśmy dumni, że możemy współorganizować w Galerii Victoria Finał Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego. Jesteśmy pewni, że wydarzenie będzie świetną rozrywką dla Klientów naszej galerii i Gości, którzy pojawią się na Finale. Współpraca przy organizacji Konkursu Miss Polonia to kolejna okazja na pokazanie możliwości, jakie daje przestrzeń centrum handlowego. Galerii Victoria to nie tylko idealne miejsce do robienia zakupów, ale także ośrodek życia społecznego, gdzie wałbrzyszanie dobrze się czują i z przyjemnością spędzają wolny czas w towarzystwie rodziny i przyjaciół. – mówi Grzegorz Samczuk, dyrektor Galerii Victoria

Serdecznie zapraszamy na Finał Konkursu, który odbędzie się w sobotę, 12 czerwca w Galerii Victoria w Wałbrzychu o godzinie 14:00.

Finalistki

Listę Finalistek Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2021 ubiegających się o jedyną na świecie koronę z ceramiki przygotowaną przez Manufakturę w Bolesławcu znaleźć można na stronach konkursu oraz w mediach społecznościowych:

Strona www: https://misspoloniadolnegoslaska.com.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/MissPoloniaWojewodztwaDolnoslaskiego/
Instagram: https://www.instagram.com/misspolonia.dolnyslask/

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here