Gryf Gryfów Śląski: Jesteście Wielcy

0
1994
fot.: Gryf Gryfów Śląski

Jak informowaliśmy na naszych stronach GKS “Gryf” Gryfów Śląski wyszedł z inicjatywą, wyprodukowania maseczek ochronnych z logiem klubu, a cały dochód ze sprzedaży przeznaczył na wsparcie szpitala w Gryfowie Śląskim

fot.: Gryf Gryfów Śląski

GKS “Gryf” Gryfów Śląski

Na stronie Klubu czytamy:

Dzisiaj oficjalnie przekazaliśmy szpitalowi w Gryfowie sprzęt medyczny, zakupiony ze sprzedaży maseczek ochronnych

Na ręce Pani Urszuli Magii zostały przekazane dziś 4 ciśnieniomierze oraz 4 termometry wysokiej klasy. Jednocześnie spełniliśmy prośbę szpitala…liczy się jakość, a nie ilość! Jednak to nie koniec dobrych informacji. Dzisiaj dodatkowe środki na zakup sprzętu przekazali nasi najwierniejsi kibice, co pozwoli zakupić jeszcze jeden bardzo dobrej jakości ciśnieniomierz.

Łącznie na potrzeby gryfowskiego szpitala przekazaliśmy 5 ciśnieniomierzy oraz 4 termometry z najwyższej półki za łączną kwotę prawie 1900 zł

Dziękujemy Wam drodzy Kibice, bo to przede wszystkim Wasza zasługa. Nie są to środki własne klubu, a Nas wszystkich, którzy dorzuciliśmy swoją cegiełkę w tej pięknej akcji. Dziś Gryfów Śląski jest w “żółto-niebieskich” barwach, a każda z maseczek, to część sprzętu, który może uratować komuś życie lub zdrowie.

JESTEŚCIE WIELCY, DZIĘKUJEMY!

 

Za okazane serce piękne podziękowania od pracowników i podopiecznych ZOD w Gryfowie Śląskim trafiły na ręce władz klubu.

fot.: Gryf Gryfów Śląski

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here