Finał wojewódzki turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

2
980
PSZS Lwówek Śl.

Dnia 9 maja 2024 roku na obiektach sportowych OSiR w Dzierżoniowie odbył się Finał Wojewódzki XXIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w trzech kategoriach tj. U8 dziewcząt, U12 dziewcząt, U12 chłopców.

 

Najlepsze drużyny turnieju w swoich kategoriach będą reprezentowała Dolny Śląsk na Finale Krajowym, który odbędzie się dnia 10 maja 2024 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Nasza szkoła wystawiła drużynę w kategorii U12 chłopców, do której zgłosiło się 26 drużyn. Chłopcy rozegrali swoje spotkania w siedmiu grupach. Najlepsze drużyny z grup oraz druga drużyna z najlepszym bilansem awansowały do kolejnej rundy. Ostatecznie SP 2 Lwówek Śląski ukończyła turniej na 14-15 miejscu.

Nasza drużyna wystartowała w składzie: Kacper Makowiecki, Marcel Siedlecki, Filip Malewski, Wiktor Kopyto, Błażej Pietruszka, Dominik Schandurski, Kuba Sikora, Samuel Andrukiewicz, Jerzy Latarowski, Kacper Wieczorek. Opiekun drużyny Grzegorz Połaczewski.

Gratulacje dla wszystkich drużyn.

-/Opracował G. Połaczewski/-

2 KOMENTARZE

  1. Dziewczynki wyszły z grupy i grały w finałach i w meczu o 3 miejsce przegrały dopiero, szkoda,że się zapomina o takich maluchach i pisząc o ościennych Gminach

  2. Dziewczynki które grały o 3 miejsce czyli psp6u12 one nie oszukiwały lecz przeciwnicy kopali pobkostkach a sędzia nic niewidział jak była ręka

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here