Finał Gold Finance Football Academy Regional Leauge Jesień 2019

0
216

W minioną niedzielę na Stadionie Miejskim w Bolesławcu mogliśmy podziwiać ogrom zdobytych bramek przez młodych zawodników Football Academy z całego Dolnego Śląska i części woj. lubuskiego.

Właśnie w ten dzień został rozegrany Finał Gold Finance Football Academy Regional Leauge Jesień 2019 grup Wschód – Zachód.

Od samego poranka swoje rozgrywki na 3 boiskach rozpoczęły drużyny z kategorii 2009-2010. Oprócz samych goli, można było zaobserwować dużo składnych akcji i umiejętnej gry drużynowej. W tej kategorii nie prowadziliśmy klasyfikacji końcowej, a w turnieju wystąpiły drużyny: Football Academy Bolesławiec, Football Academy Głogów, Football Academy Legnica, Football Academy Lwówek Śląski, Football Academy Zielona Góra, Football Academy Żagań.

Tuż po starszych kolegach na 4 przygotowane boiska wybiegli zawodnicy w kategorii wiekowej 2011-2012. 12 drużyn w dwóch grupach i ponad 30 meczy rozegrały drużyny: Football Academy Bolesławiec, Football Academy Głogów, Football Academy Legnica, Football Academy Lubań, Football Academy Lwówek Śląski, Football Academy Zielona Góra, Football Academy Żagań.

Po raz kolejny byliśmy świadkami ciekawych pomysłów w grze 1×1, a z turnieju na turniej widać gołym okiem rozwój naszych zawodników. W tej kategorii wiekowej nie prowadzimy klasyfikacji końcowej, ale nie przeszkadzało to w walce i zaangażowaniu na boisku – brawo chłopcy

Na zakończenie naszych rozgrywek wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez naszego Partnera Sprzętu Sportowego Decathlon Legnica.

Więcej na stronie: www.footballacademy.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here