Feralny zakręt nie wybacza błędów

9
328

Wystarczyło trochę deszczu, mokra nawierzchnia na „feralnym zakręcie” w Radoniowie i już mamy wypadki.

Tuż przed godziną 16. w sobotę, 7 września 2019 roku na drodze krajowej nr 30 w miejscowości Radoniów doszło do kolejnego w tym miejscu niebezpiecznego zdarzenia. Kierująca Fordem Fiesta kobieta jadąc od strony Jeleniej Góry straciła panowanie nad autem i to wypadło z drogi i dachowało.

W zdarzeniu poszkodowana została kierująca Fordem kobieta oraz jadące z nią dziecko.

Okoliczności zdarzenia badać będzie policja.

9 KOMENTARZE

  1. DK30.Wszystkie pieniądze wydali na wyznaczenie pasa drogowego,niestety nic chyba nie zostało na koszenie poboczy.Takich zapuszczonych dróg nie ma nigdzie w okolicy.Gwizdy dla zarządzających z Lubania.Wrocław mógłby się temu przyjrzeć.

  2. tysiące samochodów pokonuje bezpiecznie ten zakręt każdego dnia a średnio raz na 2-3 tygodnie ktoś z niego wypada. Czy to wina złego wyprofilowania zakrętu? No zastanówcie się co piszecie!!!! To ewidentny brak umiejętności i lekceważenia ograniczenia prędkości do 50 km/h, nic więcej.

  3. To zapytaj starszego Pana który dwa tygodnie temu wyleciał z tej drogi (opel rej. Zgorzelecka) jechał wolniej niż dopuszczalna. A skoro ten zakręt jest dobrze wyprofilowane to dlaczego statystycznie jest na nim znacznie więcej wypadków niż na innych z takim samym ograniczeniem prędkości? Zakręt przygotowany pod obwodnicę tylko dalej zabrakło kasy. I nie chodzi tu tylko o prędkość.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here