Dzięki Wam Zosia pojedzie na operację!

1
506

Rodzice Zosi Bojanowskiej poinformowali nas o tym, że udało się zebrać pieniądze na kosztowną operację dla  ich chorej córki. Dzięki Wam zebrane zostało 390 tysięcy złotych.

 

Wczoraj otrzymaliśmy od rodziców Zosi podziękowania za wsparcie akcji. „Bardzo dziękuję za pomoc w promocji zbiórki dla Zosi Bojanowskiej. Artykuł umieszczony w Państwa portalu pomógł w dotarciu do wielu ludzi o wielkich sercach”.

Jednocześnie rodzice dziewczynki skierowali wielkie podziękowania dla wszystkich osób, które ich wspierały w walce o zdrowie córeczki.

 

Kochani,

Dzięki Wam Zosia pojedzie na operację! Udało się, mamy 100% !!!❤️❤️❤️❤️❤️

Wasza pomoc, udział w licytacjach, challenge’ach, wsparcie w każdej postaci były i są nieocenione. Za każdą dobrą myśl, każdy najmniejszy grosik DZIĘKUJEMY! Wspólnie kibicowaliście Zosi i mam nadzieję, że będziecie jej kibicować w dalszej walce.

Niewyobrażalne jest, ile doświadczyliśmy przez te wspólne 12 (sic!) dni zbiórki. Ile zwątpienia w pierwszych minutach, ile obaw, a później ile wzruszeń, dobrych emocji, pięknych słów, gestów, ile dobra. Jesteście wielcy! Wprowadziliście machinę w ruch, w bieg, w sprint! To było i jest piękne! Wystarczyło 12 dni… nie możemy nadal w to uwierzyć!

Nie byliśmy pewni, czy się uda… Bo prosić o pomoc jest o wiele trudniej, niż ją dawać. A my stanęliśmy przed Wami i musieliśmy się przemóc. Rodzic, by ocalić życie dziecka zrobi absolutnie wszystko.

Jesteście potężną siłą! Siłą 3709 osób o wielkich sercach, które zdecydowały się powalczyć, ocalić jedno malutkie. DZIĘKUJEMY! Jeśli nadal posiadacie energię i chęć, spożytkujcie ją, by pomóc innym ze swojej okolicy, województwa i nie tylko… Takich dzieci, osób jest wiele. My już wiemy, że będziemy chcieli nieść pomoc innym. Dobro wraca.

Dziękując nie możemy pominąć naszych kochanych Administratorów, którzy wspólnie z nami dbali o sprawny i zgodny z regulaminem przebieg licytacji: Justyna Śliwkiewicz Sadowska , Anna Bojanowska, Beata Wrzeszcz, Sylwia Bednarczyk, Justyna Groja, Kasia Nojman Greger, Klaudia So, Barbara Jelen, Olga Jóźwiak – Pupa, Monika Czarnota, Adam Płotnicki. Którzy codziennie o 21.00 byli w pełnej gotowości.

Wszystkim Państwu, Wam, całej Grupie i każdemu z osobna – DZIĘKUJEMY!

Agata Bojanowska i Władysław Bojanowski

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here