Zlikwidowali kasyno w Lwówku Śląskim

7
2019
zdjęcie poglądowe, fot.: KAS

Właściciele tych lokali nie martwią się o brak klientów. Nie odstraszają ich także kary za organizację nielegalnego hazardu.

 

Za posiadanie nielegalnych automatów grożą kary w wysokości 100 tys. zł od jednego urządzenia. Taką karę pieniężną może ponieść nie tylko właściciel nielegalnych automatów, ale także osoba, która wydzierżawia lub wynajmuje lokal, w którym umieszczane są nielegalne automaty. Natomiast za organizowanie gier hazardowych oprócz grzywny, grozi również kara pozbawienia wolności do 3 lat lub obie kary łącznie.

Kary te nie odstraszają. Nielegalnych kasyn tak w kraju, jak i naszym regionie nie brakuje.

W środowe przedpołudnie funkcjonariusze dolnośląskiego oddziału Krajowej Administracji Skarbowej przy współpracy z lwówecką policją weszli do jednego z lokali na terenie Lwówka Śląskiego i zabezpieczyli automaty do gier hazardowych.

Informację o działaniach służb potwierdza lwówecka policja. Pani oficer prasowa przyznaje, iż funkcjonariusze zabezpieczyli 3 automaty do gier.

Zabezpieczono środki pieniężne w kwocie ponad 6 tys. złotych. – dodaje Agnieszka Rzeźnicka-Gniadek rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu

7 KOMENTARZE

  1. Ależ hipokryzja naszej Policji pod publiczkę. Kasyna się mają bardzo dobrze i będą się mieć bardzo dobrze. Pan właściciel tego biznesu zostaje ostrzeżony i na drugi dzień otwiera znowu w tym samym miejscu i Policja dobrze o tym wie i dalej interes kwitnie to samo u nas i w Bolesławcu. Panie przy Orlenie to pewnie się tam emerytury doczekają….

  2. Czasami zdarzy mi się zagrać w jakąś gierkę ostatnio najczęściej w hot party online bo tam najlepiej mi sypie ale do nielegalnych miejsc nie chodzę i chodzić nie będę. kłopotów mi nie potrzeba a inni niech robią sobie co chcą mało mnie to interesuje.

  3. Zapewne już znów otwarte. Bo u nas tak to właśnie wygląda. Za brak namordnika kary ogromne, a za ten syf, który pod oknami się znajduje, kary dla tego który to otwiera nie ma i nie będzie. Taka jest rzeczywistość w której żyjemy.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here