Doszło do katastrofy budowlanej

0
2371
zdjęcia: eLuban.pl

W niedzielny wieczór na jednej z posesji w Miłoszowie w gminie Leśna doszło do katastrofy budowlanej. Około 20:30 runął dach budynku mieszkalnego, który w całości złożył się do środka.

 

Z informacji przekazywanych przez sąsiadów wynikało, że w budynku nikogo nie powinno być, bo jego właściciel od jakiegoś czasu już tam nie mieszkał. Niestety nie można było wykluczyć, że ktoś nie włamał się do budynku i nie został zasypany konstrukcją dachu, która w całości runęła do środka.

Ze względu na duże uszkodzenia konstrukcji przeszukanie ruin budynku było na tyle niebezpieczne, że trzeba było wezwać do Miłoszowa Specjalistyczną Grupę Poszukiwawczą PSP z Lubina oraz OSP Siechnice z psem poszukiwawczym.

Przybyli na miejsce specjaliści korzystając z psich umiejętności oraz geofonu i georadaru sprawdzili zrujnowany obiekt potwierdzając, że pod gruzami nikogo nie ma. Cała akcja zakończyła się o godzinie 0:30.

Na miejscu pracowali OSP Leśna, 2xJRG PSP Lubań, drabina PSP Lubań, policja, Specjalistyczna Grupa Poszukiwawcza PSP Lubin i OSP Siechnice.

-/Autor: eLuban.pl/-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here