Doprowadził do kolizji. Miał 3 promile

4
1418

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który będąc pod znaczymy wpływem alkoholu doprowadził do kolizji. Teraz grozi mu wysoka grzywna i kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Zdarzenie miało miejsce w sobotni poranek na ulicy Jaśkiewicza w Lwówku Śląskim. To tam kierujący Oplem obywatel Ukrainy najechał na tył samochodu osobowego marki Volvo. Na miejsce został wezwany patrol Policji.

„Policjanci zbadali stan trzeźwości sprawcy zdarzenia. Okazało się, że 47-latek miał 3 promile alkoholu w organizmie. Pijany kierowca został przewieziony do lwóweckiej komendy.” – tłumaczy sierż. Olga Łukaszewicz oficer prasowa Policji w Lwówku Śląskim.

Zatrzymanego obywatela Ukrainy czekają teraz surowe konsekwencje. Odpowie on za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji. Oprócz utraty prawa jazdy grozi mu także wysoka grzywna i kara do 2 lat pozbawienia wolności.

4 KOMENTARZE

  1. Nasłuchał się że im wszystko wolno to czemu się dziwić że jechał po pijaku i jak Policja mogła jego zatrzymać a grzywnę napewno zapłaci Rząd a to dopiero początki……..

  2. Niech lepiej policja sprawdzi Ukraincow co pija jak remontuja galerie jak chodze z pieskiem to widac jak butelki lykaja alkomat w morde i dmuchaj tovdopiero bedzie

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here