Doprowadził do kolizji i uciekł. Miał blisko 3,5 promila

3
1612

Blisko 3,5 promile alkoholu w organizmie miał sprawca kolizji do której doszło 15 kwietnia 2020 roku we Włodzicach Wielkich. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

15 kwietnia po godzinie 19 policja została powiadomiona o zdarzeniu drogowym w miejscowości Włodzice Wielkie. Jak ustalili policjanci na miejscu, do kolizji dwóch aut doszło w skutek nieprawidłowego wymijania. Kierujący pojazdem Audi zjechał do osi jezdni i na przeciwnym pasie jezdni uszkodził prawidłowo jadący pojazd marki Skoda, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Dzięki czujności świadków udało się namierzyć sprawcę kolizji, który dalej kontynuował jazdę rozbitym pojazdem po miejscowości. Podczas legitymowania kierującego wyczuwalna była silna woń alkoholu. Jak się okazało 56- latek wydmuchał blisko 3,5 promila.

Teraz mężczyzna odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

st.post. Olga Łukaszewicz KPP Lwówek Śląski

3 KOMENTARZE

  1. Obserwatorze! Gdzie Ty mieszkasz, że tak doskonale znasz przekrój społeczny mojej miejscowości? Powinieneś wiedzieć, że operując takimi inwektywami wobec Mieszkańców Włodzic Wielkich, naraziłeś się na co najmniej kilka powództw cywilnych. Proponuję dla złagodzenia sytuacji publiczne przeprosiny wszystkich Włodziczan, których obraziłeś swoim komentarzem.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here