Dolnośląska KAS zlikwidowała 75 nielegalnych automatów do gier hazardowych

0
451

W kwietniu i maju 2021 roku funkcjonariusze dolnośląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) skontrolowali 16 lokalizacji na Dolnym Śląsku. Łącznie zabezpieczono 75 nielegalnych automatów do gier hazardowych oraz środki pieniężne w kwocie ponad 46 tys. złotych.

 

W kwietniu i maju 2021 roku funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej dolnośląskiej KAS skontrolowali lokale położone na terenie powiatów zgorzeleckiego, złotoryjskiego, bolesławieckiego, lubańskiego, jaworskiego, lwóweckiego, legnickiego, kłodzkiego, ząbkowickiego oraz miast Bolesławiec, Legnica, Zgorzelec, Wrocław, Polkowice, Głogów i Świdnica. W przeszukaniach uczestniczyli także funkcjonariusze Komend Policji w Zgorzelcu, Bolesławcu, Legnicy, Wrocławiu, Lubaniu, Świdnicy, Kłodzku, Jaworze, Głogowie i Polkowicach.

W kontrolowanych lokalach ujawniono łącznie 75 automatów do gier oraz środki pieniężne w kwocie 46.225 zł. Znalezione urządzenia i pieniądze zostały zatrzymane, jako dowody w sprawie i przekazane do magazynu depozytowego.
Skontrolowane punkty znane były już funkcjonariuszom, wielokrotnie prowadzano w nich czynności skutkujące zatrzymaniem nielegalnych automatów do gier hazardowych.

Przypominamy, oferowanie nielegalnych gier hazardowych w Polsce zagrożone jest wysokimi karami finansowymi oraz karą pozbawienia wolności do lat 3.

-/Dolnośląska KAS/-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here