Dobiegają końca prace remontowe. Kiedy otworzą Biedronkę?

11
3303

Od początku sierpnia trwają intensywne prace remontowe budynku przy ulicy Orzeszkowej w Lwówku Śląskim, gdzie mieścił się m.in. sklep sieci Biedronka.

 

Prace miały na celu podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie sklepu do standardów aktualnie obowiązujących w sieci. W sklepie zostaną wydzielone nowe, wygodne strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Oznaczone będą także moduły z artykułami promocyjnymi.

Tak obiekt wyglądał dwa miesicie temu 

Tak obiekt wyglądał dziś

Kiedy otwarcie sklepu Biedronka?

Ponowne otwarcie sklepu Biedronka w nowym standardzie przy ul. Orzeszkowej we Lwówku Śląskim zaplanowane jest 8 października br. – wyjaśnia w odpowiedzi na pytania redakcji Karolina Ulatowska z biura prasowego Jeronimo Martins Polska.

11 KOMENTARZE

  1. tragedia, gdzie konseerwator zabytkow? kto zgodzil sie na tak marna imitacje historycznych elewacji w styropianie. Zniszczona elewacja miala przynajmniej jakas estetyke, wystarczylo ja wyczyscic, usunac reklamy i na pewno bylaby o wiele ciekawsza niz to co powstalo … no i najwazniejsze to usuniecie schodow, i sprowadzenie uslug do poziomu plyty rynku, teraz dziala to w tragiczny sposob

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here