Debatowali m.in. o możliwościach rozwoju sieci drogowej

1
144

W Mirsku po raz kolejny odbył się konwent Burmistrzów z inicjatywy Starosty Lwóweckim Daniela Koko oraz Wicestarosty Zbigniewa Grześkowa, w którym wzięli udział burmistrzowie gmin powiatu lwóweckiego: pan Olgierd Poniźnik (Gryfów Śląski), pan Lesław Krokosz (Lwówek Śląski), pan Marek Chrabąszcz (Lubomierz) oraz pan Andrzej Jasiński (Mirsk).

 

W spotkaniu ponadto wzięli udział członkowie Zarządu Rady Powiatu Lwóweckiego – pan Zenon Zatchiej i pan Wiesław Ziółkowski, a także Kierownik Zarządu Dróg Powiatowych pan Marek Makowski. Z ramienia Powiatu Lwóweckiego w zgromadzeniu wziął udział również Naczelnik Wydziału Promocji pan Dawid Kopeć.

 

W ramach tego spotkania omawiano przede wszystkim możliwości rozwoju sieci drogowej na terenie powiatu lwóweckiego, jak również możliwości dofinansowania Powiatowego Centrum Zdrowia w Lwówku Śląskim. Ostatnim punktem spotkania była dyskusja na temat promocji gmin i powiatu w 2020 roku. Ustalono, że na potrzebę tego zadania uformuje się grupa reprezentantów lokalnych samorządów w celu opracowania strategii promocji naszego regionu.

 

-/ Powiat Lwówecki /-

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here