Dali szansę złodziejom, ale postawili warunek

3
2438

Trzech mężczyzn dokonało kradzieży na gryfowskim rynku miejskim. Incydent został zarejestrowany przez kamery monitoringu miejskiego. Władze postanowiły dać szansę złodziejom na uniknięcie surowej kary.

 

Chwilę po godzinie 22 w dniu 7 czerwca 2022 roku trzech mężczyzn dokonało kradzieży flagi z masztu na gryfowskim rynku. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu. I wprawdzie władze już mogłyby skierować sprawę na policję, jednak postanowiły dać jednak szansę złodziejom.

Na społecznościowym profilu miasta pojawił się w tej sprawie komunikat:

„Wzywamy trzech panów, którzy w bezczelny sposób ukradli gryfowską flagę z masztu w Rynku 7 czerwca 2022 r. o godz. 22:12. Jestem w posiadaniu nagrania monitoringu i jeżeli do 13 czerwca 2022 r. ( poniedziałek), flaga nie zostanie zwrócona przekażę sprawę Policji oraz udostępnię wizerunek do wiadomości publicznej. Macie szansę uniknąć kary !”

Dziś Urząd Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim poinformował o zwrocie skradzionej flagi, dodając przy tym, iż monitoring jest sprawny, a zawieszone kamery nie są atrapami.

3 KOMENTARZE

  1. No to się zastanowmy kto może kraść żółto – niebieską flagę i jaki kraj ma taką samą flagę. I dlaczego nagle miasto nie chce ścigać złodzieja. Ni panimaju ale się domyślaju. Obym się myliła.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here