Cztery osoby zginęły w wypadku

26
9347
fot.: Fb. OSP Węgliniec

W piętek, 20 marca 2020 roku około godz. 21:30 na drodze między Czerwoną Wodą a Węglińcem doszło do tragicznego wypadku, w którym śmierć poniosły cztery osoby, dwie kobiety i dwóch mężczyzn jadąc samochodem marki BMW.

 

W wypadku na drodze 296 zginęło czworo młodych ludzi w wieku pomiędzy 20 a 30 lat.

Pomimo zaangażowania strażaków z OSP Czerwona Woda, OSP Węgliniec, JRG PSP Zgorzelec i Zespołów Ratownictwa Medycznego nie udało się ocalić choćby jednego życia.

To jedna z trudniejszych akcji jakie miały miejsce na naszym terenie w ostatnim czasie. – piszą na swoim profilu strażacy z OSP Węgliniec, którzy składają kondolencje dla rodzin:

Składamy kondolencje rodzinom i apelujemy po raz kolejny o rozsądek na tym bardzo niebezpiecznym odcinku drogi wojewódzkiej.

W komentarzach pojawiają się informacje, iż samochód zarejestrowany był w powiecie lwóweckim i podróżowały nim osoby z naszego powiatu. Nie mamy jednak potwierdzenia tych doniesień.

Okoliczności i przyczyny wypadku pod nadzorem prokuratury ustala policja.

26 KOMENTARZE

  1. Bardzo często jeżdżę ta droga i nie uważam że jest niebezpieczna. Niebezpieczni są kierowcy i stany techniczne ich samochodów. Wielka szkoda tej czwórki. Takie wypadki powinny być wnikliwie badane A następnie przedstawiane opini publicznej jako przestroga.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here