Ciężarówki rozlewają śmierdzącą ciecz po drodze. WIDEO

4
2199

„Na szyby chlapie biały płyn o mazistej konsystencji. Śmierdzi nieokreślona substancja. Smród jak padlina pomieszana z zapachem świeżego betonu.” – pisze poirytowana czytelniczka.

 

 

Jak relacjonuje nasza czytelniczka taka sytuacja ma miejsce regularnie. „Nie jest to zawsze ta sama ciężarówka ale przynajmniej 2 razy w tygodniu takie coś ma miejsce. Wczoraj to było około godziny 16.” – wskazuje kobieta, która tłumaczy, iż ciężarówka jechała z Leśnej w kierunku Gryfowa Śląskiego.

„Na szyby chlapie biały płyn o mazistej konsystencji. Śmierdzi nieokreślona substancja. Smród jak padlina pomieszana z zapachem świeżego betonu.” – dodaje i przesyła nagranie, na którym wyraźnie widać, jak z naczepy wylewa się tajemnicza ciecz.

Skoro w jadącym za ciężarówką samochodzie czuć smród, to co muszą znosić cierpliwie mieszkańcy okolicznych miejscowości?

 

4 KOMENTARZE

  1. Kobieto od czego są telefony dzwoni się na policję i po sprawie ten gość z tira po prostu zanieczyszcza drogę mandat takiemu z górnej półki i cwaniak się nauczy pewnie na Rębiszów jechał

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here