Rozpoznajesz sprawców kradzieży? Skontaktuj się z Policją

3
1535

Komisariat Policji w Gryfowie Śląskim prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży zabawek z marketu na terenie miasta. Kradzież miała miejsce 29 października 2021 r.

 

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży zabawek z marketu na terenie miasta. Osoby podejrzewane o dokonanie przestępstwa 29 października 2021r. ukradły towar na blisko tysiąc złotych.

Policjanci zajmujący się tą sprawą dotarli do wizerunku osób podejrzewanych, z którego wynika, że prawdopodobnie byli to mężczyźni widoczni na zdjęciach.

Prawdopodobnie jeden z nich to ten sam mężczyzna, który 30 października 2021 roku w Świeradowie Zdroju dokonał kradzieży kosmetyków z drogerii.

W przypadku rozpoznania na prezentowanych zdjęciach wizerunku osób podejrzewanych o dokonanie przestępstwa prosimy o kontakt z dyżurnym KPP w Lwówku Śląskim tel: 47 87 35 200 lub z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 87 35 129.

Zapewniamy dyskrecje i anonimowość.

sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski

3 KOMENTARZE

  1. Jeden z panów nie przestrzega nakazu noszenia maseczki. To skandal!!!! Dlaczego nikt nie reaguje??? Ludzie my chcemy żyć!!
    Tak ciężko zasłonić usta i nos?? Skandal! Pan Niedzielski powinien z wami zrobić porządek!! Mam nadzieję że policja ustali tożsamości tych panów i poniosą odpowiednią karę.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here