Ciężarówka wypadła z drogi

10
5458
zdjęcie nadesłane przez czytelników - dziękujemy

Kierujący samochodem ciężarowym stracił panowanie nad pojazdem, auto zjechało z drogi i uderzyło w słup energetyczny łamiąc go.

 

 

Pogorszenie warunków drogowych potrafi zaskoczyć wielu kierowców, dlatego w czasie mgły, w trakcie i po opadach deszczu powinniśmy dostosować zarówno prędkość jak i styl jazdy do takich zmiennych warunków. Pamiętajmy, że mokra i śliska nawierzchnia wydłuża drogę hamowania pojazdu, dlatego w takich warunkach powinniśmy zwiększyć odległość od poprzedzającego pojazdu oraz zmniejszyć prędkość tak, aby w razie niebezpieczeństwa móc w porę zareagować.

W piątkowe popołudnie 14 kwietnia br. do niebezpiecznego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 30 w miejscowości Chmieleń. Z wstępnych informacji wynika, że tuż przed godziną 18 kierujący samochodem ciężarowym stracił panowanie nad pojazdem i ten zjechał z drogi i uderzył w słup linii energetycznej łamiąc go.

 

 

Na miejsce natychmiast dysponowano zastępy straży pożarnej z OSP KSRG Lubomierz, JRG PSP w Lwówku Śląskim, patrol lwóweckiej policji oraz zespół pogotowia ratunkowego a także pogotowie energetyczne.

Na krajówce występują utrudnienia w ruchu.

zdjęcie nadesłane przez czytelników – dziękujemy

10 KOMENTARZE

  1. Do xyz i Strażak Sam-sobota 15.04.23 godz.16.00 zebranie wiejskie w Chmieleniu z udziałem Pana Burmistrza,można wylać swoje żale na żywo.Zapraszamy wszystkich chętnych

  2. Do “Mieszkaniec Chmielenia” co pomoże “wylewanie”, jak dalej będzie marazm, udawanie, że coś się robi – zmienia, a tak naprawdę zostanie po staremu… aby $ się zgadzała.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here