Chciał targnąć się na życie. Rzucał się pod samochody

22
4486

Mężczyzna wbiegał na ulicę wprost pod jadące auta. Rzucał się na maski tych, które się zatrzymały. Przewrócił motocyklistę. Na miejscu policja i pogotowie.

 

Do wyjątkowo niebezpiecznej sytuacji doszło w środowe popołudnie niemal w centrum Lwówka Śląskiego. Jak relacjonują czytelnicy Lwówecki.info w okolicach skrzyżowania Alei Wojska Polskiego z ulicami Zamkową i Henryka Brodatego 43- letni mężczyzna wbiegał na ulicę wprost pod jadące auta, rzucał się na maski tych, które się zatrzymały a nawet przewrócił motocyklistę. Na miejsce wezwano policję i pogotowie ratunkowe.

Oficer prasowa lwóweckiej policji potwierdza nam, iż Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim zgłoszenie o mężczyźnie, który na Al. Wojska Polskiego w Lwówku Śląskim wbiega pod nadjeżdżające pojazdy otrzymał 11 maja po godzinie 15- stej.

„Patrol na miejscu ustalił, że 43- letni mężczyzna z gminy Lwówek Śląski chciał targnąć się na własne życie wbiegając pod jadące pojazdy, w wyniku czego doprowadził do zdarzenia drogowego z motocyklistą, który przewrócił się na jezdnię.” – wyjaśnia nam sierż. Olga Łukaszewicz.

Na szczęście nie doszło do tragedii. Zarówno motocyklista, jak i pieszy nie odnieśli żadnych obrażeń.

43- latek był trzeźwy. Jednak z uwagi, iż zachowywał się nerwowo i był pobudzony został przewieziony przez Zespół Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Bolesławcu.

22 KOMENTARZE

  1. Znasz go że tak twierdzisz, tak się składa że jestem jego żona i tylko ja wiem co się z nim dzieje. Domagam się przeprosin. Nie znasz nie oceniaj alboiej odwagę dodać komentarz pod prawdziwymi danymi. Marlena T

  2. Żona skoro ten gość jest twoim mężem i chciał z sobą skończyć, to następnym razem niech nie wpędza w traumę innych ludzi swoim zachowaniem. Jak by mu się udało to kierowca i jego rodzina żyli by do końca życia w traumie.

    • Skoro nas znasz to zapraszam na rozmowę ja się chociaż potrafię podpisać. Skoro wiesz że jesteśmy ćpunami to proszę o dowody a tak a propos dzieci to zostały odebrane bezpodstawnie i niebawem wrócą do nas. Wszystkie komentarze będą podane o zniesławienie. I to z was jest patola, znacie mnie może osobiście raczej nie Zapamiętajcie Karma Wraca

  3. Do Żona, każdy Wie jacy jesteście i jak traktowaliście swoje dzieci wiec twoje komentarze są bardzo zbędne i nie ośmieszaj się już a co do przeprosin To ty powinnaś przeprosić swoje dzieci za to co im zrobiłaś!

  4. Skąd się biorą samobójstwa?
    Religia KRADNIE ludziom miłość i uczucia wyższe. Religia podstępnie zapędza ludzi (od dzieciństwa) do kochania dwojga wariatów z Bliskiego Wschodu (Jezus i jego matka) i nieistniejącego boga chrześcijańskiego. Skutkiem tego jest zło, nienawiść i nierówności społeczne, a pasożyty skrzętnie wykorzystują finansowo tę patologię, którą tworzą. Brat nie kocha brata, mąż żony, żona męża a nawet rodzice nie kochają własnych dzieci, bo oni wszyscy są “nieczyści”, ziemscy, docześni – w przeciwieństwie do “czystych, niepokalanych” bytów UROJONYCH w zaświatach. Amen, trwa mać.

  5. Do Żony. Skoro Pani widzi problem męża to raczej trzeba go rozwiązać iść do psychiatry z nim skoro pani wie o co chodzi że tak chciał zrobić to trzeba jak najszybciej pomóc żeby uniknąć takiej sytuacji ponieważ pani mąż mógł zrobić krzywdę sobie i osobie której się rzucał pod koła dla mnie taki czlowiek jest chory i powinien leżeć zakładzie Psychiatrycznym ponieważ Pani nie wie czy nie zrobi tego jeszcze raz

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here