Był poszukiwany za liczne przestępstwa

17
3879

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim dokonali zatrzymania 29- letniego mieszkańca Gryfowa Śląskiego poszukiwanego za liczne przestępstwa. Mężczyzna poszukiwany przez Sąd najbliższe ponad trzy lata spędzi w Zakładzie Karnym.

 

Policjanci z gryfowskiego Komisariatu Policji w wyniku działań operacyjnych uzyskali informację, że poszukiwany 29- letni Tomasz J. może przebywać w jednym z mieszkań na terenie Lubomierza. Informacja ta potwierdziła się, w związku z czym policjanci zatrzymali poszukiwanego przez Sąd mieszkańca Gryfowa Śląskiego. Mężczyzna poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 3 lat i 6 miesięcy za liczne przestępstwa.

Poszukiwany mężczyzna został przetransportowany do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze, gdzie będzie oczekiwał na wykonanie kary więzienia.

 

st.post. Olga Łukaszewicz KPP Lwówek Śląski

17 KOMENTARZE

  1. Widzę kolega zdążył się zarazić koronawirusem, pytanie od kogo? Proszę o link do masek anty koronowirusowych z załączonego zdjęcia, pozdrawiam Ewa Z

  2. Tycek ?hahhaha jakas podroba ,bo ja jestem tycu i nie jestem amalfabeta jakis czop niema swojego zycia i swojej ksywy ze podpisuje sie moją,szkoda tomka ,samo zycie …

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here