Był agresywny. Atakował kierowców. Twierdził, że ratuje świat.

6
3134

Mężczyzna w centrum miasta zatrzymywał przejeżdżające samochody i próbował wyciągać kierowców z aut. Twierdził, że jest komandosem, który ratuje świat.

 

 

Do serii bardzo niebezpiecznych zdarzeń doszło we wtorkowy wieczór w Lwówku Śląskim. Przed przejeżdżające Placem Wolności, ulicą Sienkiewicza samochody wybiegał mężczyzna, który stawał przed maskami pojazdów a następnie próbował wyciągać kierowców z wnętrza.

Pomiędzy nim, a niektórymi z kierowców dochodziło do przepychanek. Mężczyzna był agresywny krzyczał, że jest komandosem, który ratuje świat.

Na miejsce natychmiast wezwano patrol policji. Przybyli funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, a z uwagi na jego zachowanie wezwano także zespół ratownictwa medycznego.

62- letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego został przewieziony do szpitala Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu.


6 KOMENTARZE

      • Znam czarnego i wiem o nim wszystko to jest przebiegły typ ma szczęście że jest za granicą bo tam policja nie może jemu nic udowodnić chociaż był zatrzymywany ale z nie wielką ilością i wiedzą czym się zajmuje i z tego żyje w Polsce już dawno by siedział. Pozdro.

        • Krycha czy to jest mowa o czarnym który kilka lat temu urzędował w Sobocie, Dębowym Gaju, Lwówku i Lubomierzu? Jeśli to o nim mowa to powiem że to dobry chłop wszystkim stawiał alko nikomu nie odmówił i zawsze miał kompanów do picia. Ha ha ha

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here